Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Baušķenieki aicināti piedalīties erudīcijas spēlē „Prāta lokāls”


Baušķenieki aicināti piedalīties erudīcijas spēlē „Prāta lokāls”2021.02.26 Komentāri (0) Baušķenieki aicināti piedalīties erudīcijas spēlē „Prāta lokāls”

Atzīmējot marta pirmo nedēļas nogali, 6. martā plkst. 19:00 vietējie iedzīvotāji aicināti pārbaudīt savas zināšanas par Bausku, piedaloties tiešsaistes erudīcijas spēlē “Prāta lokāls”.

“Prāta lokāls” ir tiešsaistes erudīcijas spēle ar izklaidējošiem elementiem par Bauskas vietām, vērtībām un cilvēkiem, ko droši spēlējam no mājām vai jebkuras citas vietas. Tāpēc ikvienam dalībniekam ir iespēja izvēlēties lokāciju, kurā komandai vislabāk raisās zināšanas, - vai tas būtu ģimenes iemīļotais viesistabas dīvāns vai saimniecības tehnikām piepildīta garāža. Galvenais, lai tajā pieejams internets.

 

 

 

Lai piedalītos spēlē, katrai komandai būs nepieciešams viedtālrunis, dators un interneta pieslēgums. Datorā sekosiet līdzi spēles tiešraidei, bet viedtālruni izmantosiet, lai iesniegtu savas atbildes uz jautājumiem. Spēle sastāvēs no 7 dažādām kārtām pa 8 jautājumiem katrā. Uzvarētājs būs tas, kurš spēles beigās būs ieguvis vislielāko punktu skaitu.

 

Savu dalību spēlei iespējams reģistrēt šeit: https://ej.uz/registrejies_prata_lokals

 

Neaizmirsti segvārdu, ar kuru reģistrējies, - to atkārtoti būs jānorāda spēles dienā, lai reģistrētos atbilžu iesniegšanas lapā.

 

Dalība erudīcijas spēlē ir bez maksas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Paula Lībiete
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas