Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Valsts ģimnāzijas ģimene svin 95.dzimšanas dienu.


Bauskas Valsts ģimnāzijas ģimene svin 95.dzimšanas dienu.2014.09.22 Komentāri (0) Bauskas Valsts ģimnāzijas ģimene svin 95.dzimšanas dienu.

Bauskas Valsts ģimnāzija š.g.22.septembrī Bauskas Kultūras centrā uz 95.dzimšanas dienas svinībām bija aicinājusi visu savu kuplo ģimeni – skolēnus, esošos un bijušos pedagogus. Pasākums noritēja jaukā, sirsnīgā atmosfērā, atceroties svarīgākos skolas garās vēstures nozīmīgos faktus un notikumus. Skolas direktors Raimonds Žabovs vēlēja savai skolai vēl daudzus skaistus gadus un skolēnus ar prieka mirdzumu acīs. Skolas vadība ar Atzinības rakstiem  teica paldies pedagogiem, kas skolai veltījuši vairāk kā 30 darba gadus. Tika sumināti arī pārējie pedagogi un pensionētie skolotāji.   Jubilāri - skolēni priecēja klātesošos ar kora dziesmām, dejām un muzikālu skaņdarbu atskaņojumiem. Bauskas novada pašvaldības vārdā gaviļniekus sveica novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, cildinot skolu kā pašu „ augstāko” gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē, jo skola pirms diviem gadiem iemantojusi tornīti un pirms trim gadiem pakāpusies par vienu izglītības kvalitātes pakāpienu augstāk, no vidusskolas kļūstot par valsts ģimnāziju. Kā visās kārtīgās jubilejās svētku dalībniekiem bija sarūpēta arī dzimšanas dienas kūka. 

Lai gards ikviens zinību kumoss, ko dāsni saviem skolēniem dāvā ģimnāzijas pieredzējušie, radošie un nenogurstošie pedagogi!

Fotogalerija

Skolas absolvente un bijusī skolotāja, Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas