Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Valsts ģimnāzija-starp labakajām ģimnāzijām skolu reitingā


Bauskas Valsts ģimnāzija-starp labakajām ģimnāzijām skolu reitingā2015.11.13 Bauskas Valsts ģimnāzija-starp labakajām ģimnāzijām skolu reitingā

Vakar, 12. novembrī, Cēsu Vidzemes koncertzālē sabiedriskā organizācija "Draudzīgā aicinājuma fonds" apbalvoja Latvijas skolas, kas skolu reitingā atzītas par labākajām. 

Bauskas Valsts ģimnāzija kopvērtējumā ieguva otro vietu pilsētu ģimnāziju grupā, apsteidzot Siguldas Valsts ģimnāziju, bet nedaudz atpaliekot no Cēsu Valsts ģimnāzijas. Bauskas Valsts ģimnāzija atzīta arī par labāko ģimnāziju nominācijā "IZAUGSME LATVIEŠU VALODĀ".

Svinīgo pasākumu Cēsīs apmeklēja skolas direktors Raimonds Žabovs, direktora vietniece Malda Ignatjeva, angļu valodas skolotāja Aija Bildjuga, matemātikas skolotāja Vaira Karpiča un latviešu valodas un literatūras skolotāja Inese Karūsa. 

Fonds, izmantojot Izglītības un zinātnes ministrijā pieejamos eksāmenu rezultātus, veido savu Latvijas skolu reitingu. 

"Katrā skolā ik gadu ir izglītības ražas novākšanas laiks. Šodien atkal pienācis skolu cildināšanas laiks," fonda balvu pasniegšanas sarīkojumā Latvijas izglītības darbiniekiem sacīja fonda priekšsēdētājs Jānis Endele. "Protams, ir nežēlīgi, ka esam uzaicinājuši tikai 55 skolas, tās, kuras ar nelielu punktu skaitu, reizēm pat desmitdaļās, pārākas pār tām, kas seko reitinga tabulās. Šādus pagodinošus svētkus būtu pelnījušas daudz vairāk skolu, bet man vislielākais gandarījums ir, ka, neskatoties uz apstākļiem, Latvijā izglītības procesi nav palikuši uz vietas. Par to liels paldies skolotājiem."

 

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste 


Citas ziņas