Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Valsts ģimnāzijā pilnībā pabeigti mācību un palīgtelpu, sanitāro telpu remontdarbi un citi vērienīgi darbi


Bauskas Valsts ģimnāzijā pilnībā pabeigti mācību un palīgtelpu, sanitāro telpu remontdarbi un citi vērienīgi darbi2021.03.04 Komentāri (0) Bauskas Valsts ģimnāzijā pilnībā pabeigti mācību un palīgtelpu, sanitāro telpu remontdarbi un citi vērienīgi darbi

Bauskas novada pašvaldība turpina īstenot projektu Nr.8.1.2.0/17/I/011 “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana”. Projekta ietvaros turpinās Bauskas Valsts ģimnāzijas pārbūves darbi. Līdz šim ir pilnībā pabeigti mācību un palīgtelpu, sanitāro telpu remontdarbi visos skolas ēkas stāvos un atjaunotas telpas skolas virtuves blokā un ēdnīcā. Visas mācību telpas ir aprīkotas ar jaunām ergonomiskām mēbelēm. Turpinās informāciju tehnoloģiju aprīkojuma iepirkumi un piegādes.

Būvdarbi turpināsies līdz 2021.gada augustam. Līdz tam ir jāpabeidz darbus vairākās koplietošanas telpās – kāpņu telpās un pirmā stāva vestibilā.

 

 

Ir izsludināts iepirkums par Bauskas 2.vidusskolas remontdarbu veikšanu. Darbi Bauskas 2.vidusskolā būs apjomīgāki - tie paredz pilnībā visu telpu remontdarbus, pilnībā pārbūvēt ventilācijas un apkures sistēmas, elektroinstalāciju un iekšējo apgaismojumu, ūdensvadu un kanalizācijas tīklus, kā arī paredz teritorijas labiekārtošanu.

 

Paralēli būvdarbiem, tiks veikti arī ergonomisku mēbeļu un mācību telpu aprīkojuma iepirkumi.

 

Projektu pilnībā plānots pabeigt līdz 2023.gada decembrim.

  

Projekta kopējais plānotais budžets ir 8 173 459 EUR. No kopējām plānotajām izmaksām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums sastāda 3 387 334 EUR, valsts finansējums 428 971 EUR un pašvaldības līdzfinansējums attiecināmajām un neattiecināmajām izmaksām sastāda 4 357 154 EUR.

 

Viss par projektu: ŠEIT


Informāciju sagatavoja:
Ilze Munda,
projekta vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas