Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas uzņēmumus un tūrisma piedāvājumus iepazīs četri Moldovas pārstāvji


Bauskas uzņēmumus un tūrisma piedāvājumus iepazīs četri Moldovas pārstāvji2016.07.25 Komentāri (0) Bauskas uzņēmumus un tūrisma piedāvājumus iepazīs četri Moldovas pārstāvji

No Moldovas Latvijā svētdien, 24. jūlijā, plāno ierasties 30 cilvēku delegācija. Latvijā ierodas Moldovas reģionu pašvaldību speciālisti, kā arī uzņēmēji, kuru interešu lokā ir lauku tūrisms, loģistika, infrastruktūras objekti, arhitektonisko vērtību atjaunošana.

25.-27.jūlijā delegācijas locekļi dosies uz Latvijas reģioniem. Četri Moldovas grupas pārstāvji, iepazīstoties ar vietējo uzņēmējdarbību un tūrisma attīstību, gūs pieredzi Bauskas novadā.

Viņus interesē mūsu prakse lauku tūrismā, finansējuma piesaistē valsts sludinātajiem Eiropas Savienības projektiem, pašvaldības organizēto iepirkumu procedūras.

25.jūlijā delegācijai paredzēts tikties Bauskas novada domē, lai iepazītu pašvaldības struktūru, funkcijas, investīciju projektus un citu saistošu informāciju. Plānots apmeklēt arī Bauskas pili, vecpilsētu, Bauskas muzeju, kur gūt priekšstatus par tūrisma objektu attīstības iespējām un apmeklētāju piesaisti. Delegāciju iepazīstinās arī ar Bauskas Tūrisma informācijas centra piedāvājumiem, “Sver un mēri ekspozīciju”, Bauskas Rātsnamu. Moldovas grupa viesosies arī kosmētikas uzņēmumā “Gusto”, zemnieku saimniecībā “Vaidelotes”, Trušu pilsētiņā, SIA “Bauskas alus” un biznesa inkubatorā Gailīšu pagasta Uzvarā, kur iepazīsies ar mazā uzņēmuma “Baltic Napkins” pieredzi.

Pēc viesošanās Bauskā Moldovas pārstāvji iegūt jaunas zināšanas un pieredzi dosies uz Latgali.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas