Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas un Vecumnieku novadu jaunieši vienojas kopīgās aktivitātēs


Bauskas un Vecumnieku novadu jaunieši vienojas kopīgās aktivitātēs2019.03.25 Komentāri (0) Bauskas un Vecumnieku novadu jaunieši vienojas kopīgās aktivitātēs

Skolēnu pavasara brīvlaikā, Zemgales ārpusģimenes aprūpes atbalsta centra (turpmāk tekstā - Centra) telpās, kas atrodas Īslīces SOS bērnu ciemata teritorijā, satikās Bauskas novada un Vecumnieku novada jaunieši, lai kopīgās aktivitātēs iepazītos un iegūtu jaunus draugus. Radošās dienas, ko nosaucām „PUS-pie-audzis", organizēja Centrs sadarbībā ar Bauskas SOS ģimeņu atbalsta centru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trīs dienas jauniešiem bija iespēja izpausties dažādās radošās aktivitātēs, kopīgi plānot un gatavot pusdienas, spēlēt dažādas sadraudzības un atjautības spēles. Nodarbības vadīja abu centru speciālisti, kā arī tika piesaistīti brīvprātīgie jaunieši, kas vadīja diskusijas par šobrīd aktuālām tēmām jauniešiem: izsmiešana vienaudžu vidū, par attiecībām un pašapziņas celšanu, atkarībām un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, u.c. Laiks paskrēja nemanot, un jaunieši, kuri pirmajā dienā negribīgi braucot uz pasākumu domāja, ka vairāk nebrauks, noslēgumā atzina, ka bijis ļoti vērtīgi un interesanti, un labprāt tiktos arī vasarā. Visi kā viens atzina, ka trīs dienas tik saistošām un jauniešus interesējošām aktivitātēm ir bijis par maz. Jaunieši atzina, ka nebija jājūtas kā skolā, varēja izbaudīt brīvlaiku un atzinīgi novērtēja to, ka tika pieņemti, gaidīti un saprasti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gunita Ūdre,
Bauskas SOS ģimeņu atbalsta centra
sociālā darbiniece


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas