Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas un Iecavas novadā atklās Latvijā vērienīgākās skolēnu spēka un prāta spēles “ZZ Čempionāts 2016”


Bauskas un Iecavas novadā atklās Latvijā vērienīgākās skolēnu spēka un prāta spēles “ZZ Čempionāts 2016” 2016.03.09 Komentāri (0) Bauskas un Iecavas novadā atklās Latvijā vērienīgākās skolēnu spēka un prāta spēles “ZZ Čempionāts 2016”

Jau nākamnedēļ, 9. martā, Bauskā, Iecavā un Codē tiks svinīgi atklātas Latvijā lielākās skolēnu sporta un prāta spēles “ZZ Čempionāts 2016”.

Šogad “ZZ Čempionāts” atzīmē desmitgadi. Kopumā šo gadu laikā “ZZ Čempionātā” ir piedalījušies jau ap 1 000 000 skolēni, viņu vecāki, skolotāji, skolas direktori, atbalstītāji un organizētāji. “ZZ Čempionāta 2016” mērķis ir pulcēt 90% no visiem Latvijas skolēniem.

9.martā “ZZ Čempionāts 2016” svinīgā atklāšana Iecavas vidusskolā norisināsies plkst. 10.40, Codes pamatskolā plkst. 12.00 un Bauskas Valsts ģimnāzijā plkst. 14.10. 

Atklāšanā piedalīsies visas iepriekšminēto skolu klases un “Zelta Zivtiņas” reklāmu varoņi Zī un Zē. Pasākumā tās dalībnieki tiks informēti par “ZZ Čempionāts 2016” norisi, noteikumiem un dalības nosacījumiem.

“ZZ Čempionāts” mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu un radošu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, kā arī mudināt skolēnus uz savstarpējo sadarbību, cieņu un saliedētību. “ZZ Čempionātā” skolu klases no visas Latvijas sacenšas, demonstrējot spēju sadarboties komandā un izmantot katra talantus un erudīciju. Pērn “ZZ Čempionātam” pieteicās rekordliels skaits – vairāk nekā 2000 klases, kas ir gandrīz 70 000 skolēnu no visas Latvijas. Arī šogad “ZZ Čempionāts” plāno pulcēt tikpat lielu skolēnu skaitu. 

Latvijā vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles “ZZ Čempionāts 2016” organizē mobilo sakaru zīmols “Zelta Zivtiņa” sadarbībā ar jauniešu organizāciju “Avantis”. Šī gada “ZZ Čempionāts” galvenais partneris ir pasaulē vadošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums “Huawei Technologies Investment Co., Ltd”. 

Jūlija Vasiljeva, 
“ZZ Čempionāts” sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas