Trešdiena, 20. Februāris, 2019. Smuidra, Smuidris, Vitauts
Sazinies ar mums 80003939

Bauskas un apkārtnes mājas lapa www.visit.bauska.lv pieejama arī igauņu valodā


Bauskas un apkārtnes mājas lapa www.visit.bauska.lv pieejama arī igauņu valodā Komentāri (0) Bauskas un apkārtnes mājas lapa www.visit.bauska.lv pieejama arī igauņu valodā

Bauskas un apkārtnes mājas lapa visit.bauska šobrīd tās apmeklētājiem pieejama arī igauņu valodā. Bauskas TIC statistikas dati rāda, ka igauņu tūristi  jau vairākus gadus ieņem stabilu pozīciju TOP 5 valstu sarakstā līdzās lietuviešiem, vāciešiem un krieviem.  Īpaši liels igauņu tūristu pieplūdums bija vērojams pagājušā gada vasarā. Lai veicinātu lielāku igauņu interesi par Bauskas apkārtni TIC jau vairākus gadus izdot tūrisma kartes igauņu valodā, apmeklē tūrisma izstādi Tallinā, februārī kopā ar kafejnīcām organizē “Bauskas patriotisko kafejnīcu nedēļu”, atzīmējot Igaunijas neatkarības dienu ar īpašiem šīs valsts ēdieniem. Bauskas TIC vadītāja I.Turkupole-Zilpure uzsver: “Man liels prieks, ka igauņu valodu esam pievienojuši īsi pirms  “Bauskas patriotiskās kafejnīcu nedēļas” un Igaunijas neatkarības dienas. Es ceru, ka ar šo simbolisko dzimšanas dienas dāvanu veicināsim lielāku igauņu interesi par Bauskas puses bagāto tūrisma piedāvājumu”.

Mājas lapas www.visit.bauska.lv pašreizējā versija izstrādāta 2014.gadā, tā interesentiem apskatāma arī mobilajās ierīcēs sešās valodās: latviešu, krievu, angļu, vācu, lietuviešu un igauņu valodā.

Informāciju sagatavoja
Bauskas TIC
63923797


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas