Jaunums
Bauskas ūdensmotosporta ātrumlaivu komandai 4.vieta sezonas pēdējā posmā

Sestdien, 11.septembrī, Jelgavā notika pēdējais ūdens motosporta posms ātrumlaivām. Kā ierasts, sacensībās piedalījās arī Baukas novada sportisti komandas "Mēmele Sports" sastāvā.

GT-15 klasē vislabāk veicās Elīzai Lakovicai, kurai pirmie starti nebija tik veiksmīgi, taču savu pēdējo braucienu jauniešu klasē viņa aizvadīja teicami un finišēja ar uzvaru braucienā. Kopvērtējumā Elīzai nedaudz pietrūkta līdz goda pjedestālam - šoreiz 4.vieta. Ralfs Zaharčenoks un Ardis Slakteris GT-15 klasē aizvadīja lieliskus braucienus un ierindojās 5. un 6.vietā, sasniedzot savus labākos rezultātus šajā sezonā.

JT-250N klasē Ralfs Zaharčenoks, spraigi cīnoties ar sīvāko konkurentu no Jūrmalas, šoreiz jūrmalniekam piekāpās un izcīnīja 2.vietu. Jāpiemin, ka Ralfs startēja divās klasēs un tas nepavisam nav viegli, jo brīžiem pēc nobraukta GT-15 klases brauciena nācās uzreiz sēsties laivā JT-250N laivu klasē.

GT-30 klasē Pasaules un Eiropas čempione Laura Lakovica pārliecinoši uzvarēja visus trīs  braucienus un pelnīti kāpa uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena.

F-4 klasē pirmajā braucienā Nils Slakteris un Reinis Paegle saskrējās, kā rezultātā Nils avarēja un laiva apgāzās, savukārt Reiņa laiva guva nopietnus bojājumus, kā rezultātā abi piloti nevarēja turpināt otro braucienu. Pateicoties operatīvam mehāniķu darbam, abas laivas tika saremontētas sacensību norises vietā un abi piloti varēja startēt pēdējā braucienā. Paeglem Reinim pēdējā braucienā izcīnīta 2.vieta, Slakterim Nilam - 4.vieta. Taču, lai kāptu uz goda pjedestāla, ar to bija par maz, un kopvērtējumā Reinim 4.vieta, bet Nilam 5.vieta.

OSY-400 klasē Niklāvs Rimeicāns izcīnija 2.vietu. Niklāvs šo sezonu aizvadīja ļoti stabili, finišējot pilnīgi visos braucienos, kas arī bija galvenais mērķis šajā sezonā.

F-2 klasē Uvis Slakteris šoreiz palika otrajā vietā, tikai nedaudz zaudējot Ņikitam Lijcam.

„Mēmeles sports” komandai Jelgavas posmā iegūta 4.vieta kopvērtējumā.