Sestdiena, 23. Februāris, 2019. Almants, Haralds
Sazinies ar mums 80003939

Bauskas TIC reklamē mūsu piedāvājumu Viļņas tūrisma gadatirgū


Bauskas TIC reklamē mūsu piedāvājumu Viļņas tūrisma gadatirgū2018.01.29 Komentāri (0) Bauskas TIC reklamē mūsu piedāvājumu Viļņas tūrisma gadatirgū

Šogad pirmo reizi Lietuvas tūrisma izstādē “Adventur 2018” Bauskas apkārtnei savs stends. Stendā tiek piedāvāts bagātīgs informācijas klāsts, kartes, jaunie TIC izstrādātie maršruti. Ir arī degustācijas, kas vienmēr saista izstādes apmeklētāju uzmanību. Tāpēc “Bauskas alus” izstādei ir pievienojies ar savu produkciju, ko izstādes darbinieki var piedāvāt interesentiem pagaršot.

Cilvēkiem patīk arī spēle ar pārsteigumu kasti. Tā pienākšanu pie Bauskas stenda pārvērš par atraktīvu ciemošanos, kur līdztekus stāstījumam par Bauskas un apkārtnes objektiem var pagaršot alu, izspēlēt spēli un iegūt balvu no pašvaldībām un tūrisma objektiem. 

Bauskas stends ir labi apmeklēts, interesentu netrūkst, un TIC darbinieki aktīvi strādā Viļņā 3 dienu garumā, lai pēc iespējas vairāk pievērstu uzmanību Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles tūrisma objektiem un aktuāliem piedāvājumiem.

Valentīna Metniece,

Bauskas TIC tūrisma organizatore


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas