Pirmdiena, 19. Novembris, 2018. Betija, Elizabete, Liza, Līze
Sazinies ar mums 80003939

Bauskas TIC reklamē Bauskas un apkārtnes piedāvājumu tūrisma gadatirgū Tallinā


Bauskas TIC reklamē Bauskas un apkārtnes piedāvājumu tūrisma gadatirgū Tallinā Komentāri (0) Bauskas TIC reklamē Bauskas un apkārtnes piedāvājumu tūrisma gadatirgū Tallinā

Ar piedalīšanos Igaunijas tūrisma gadatirgū Tourest 2018 aizvadītajā nedēļas nogalē beigusies šī gada tūrisma izstāžu sezona.

Tāpat kā Lietuvā arī Tallinas izstādē Bauskas TIC piedalījās ar savu atsevišķu stendu, kur triju dienu garumā apmeklētāji, gidi un aģentūru pārstāvji tika iepazīstināti ar tūrisma piedāvājumu un plānotajiem pasākumiem Bauskas apkārtnē (Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novados): tika stāstīts par apskates objektiem un piedāvāti konkrēto objektu bukleti, sniegta informāciju par nakšņošanas iespējām un ēdināšanas uzņēmumiem. Īpašu uzmanību izpelnījās TIC izveidotais maršrutu buklets un buklets ar piedāvājumu ģimenēm ar bērniem. Lielu interesi izraisīja azartiskā Riekstu spēle ar iespēju iegūt pārsteiguma balvas no pašvaldībām un uzņēmējiem. Gan spēle, gan “Bauskas alus” degustācija rosināja cilvēkus apstāties pie mūsu stenda, bet mums deva iespēju pievērst viņu uzmanību Bauskas pusei. Daudziem izstādes apmeklētājiem mūsu pilsēta izrādījās pazīstama tikai kā vieta, kurai izbrauc cauri, tādēļ pārsteigums bija pat Bauskas un Rundāles pils, nemaz nerunājot par mazāka mēroga vai jaunākiem objektiem.

Bauskas TIC ir gandarīts par lēmumu piedalīties izstādē atsevišķā Bauskas stendā, jo piedzīvota liela apmeklētāju interese un pavadītas trīs ļoti darbīgas dienas, izceļot Bauskas pusi ar savu ideālo ģeogrāfisko novietojumu, izciliem apskates objektiem un plašajām iespējām dažādām gaumēm. Atliek vien strādāt tālāk, lai tematiskos bukletos un dažādos pasākumos izceltu Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma piedāvājumu.

 

Valentīna Metniece,

Bauskas TIC tūrisma organizatore


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas