Svētdiena, 14. Augusts, 2022. Virma, Zelma, Zemgus

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Svētā Gara baznīcā uzstāsies koris no Čehijas


Bauskas Svētā Gara baznīcā uzstāsies koris no Čehijas2017.09.09 Komentāri (0) Bauskas Svētā Gara baznīcā uzstāsies koris no Čehijas

Šī gada 9. septembrī Bauskas vecpilsētā norisināsies VII Pagalmu svētki un V Putras godēšana. Baušķenieki un pilsētas viesi būs aicināti apmeklēt 16 Bauskas vecpilsētas pagalmus. Vieni no svētku atklājējiem būs Čehijas pilsētas Nāhodas bērnu un jauniešu koris “Canto”, kas plkst.11 uzstāsies Bauskas Svētā Gara baznīcā.

Koris mērojis ceļu no Bauskas novada sadraudzības pilsētas Nāhodas Čehijā. „Canto“ dziedātāji pārstāv Nāhodas Mākslas skolas koncertkoru nodaļu. Kopā „Canto“ nodaļā dzied ap 100 jauniešu, bet Bauskā ieradusies trešdaļa no visiem dziedātājiem. Viņu repertuārā ir skaņdarbi no renesanses laika līdz mūsdienām.  

„Canto“ Starptautiskajā koru konkursā „Festa Musicale Olomouc“ izcīnījis zelta laureāta titulu, savukārt starptautiskā koru konkursā „Pardubice 2013“ ieguva sudraba medaļu. Par savu lielāko sasniegumu min zelta medaļu Čehijas nacionālajā konkursā „Porta Musicae Nový Jičín 2016“.

Aicinām svētku apmeklētājus un interesentus 9.septembrī plkst.11 Bauskas Svētā Gara baznīcā baudīt čehu māklinieku koncertu.

Zane Gorškova,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas