Pirmdiena, 06. Februāris, 2023. Dace, Dārta, Dora

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas SOS ģimeņu atbalsta centrā aizvadītas radošās dienas


Bauskas SOS ģimeņu atbalsta centrā aizvadītas radošās dienas2019.10.31 Komentāri (0) Bauskas SOS ģimeņu atbalsta centrā aizvadītas radošās dienas

Rudens brauca sētiņā...

Ar šādu devīzi skolēnu brīvdienu laikā tikās Bauskas un Vecumnieku novadu jaunieši. Bauskas SOS ģimeņu atbalsta centra rīkotajās trīs radošajās dienās – no 22.oktobra līdz 24.oktobrim -  piedalījās 20 jaunieši. Daudziem no viņiem  šī bija priecīga atkalredzēšanās, citiem - jauna iepazīšanās un jaunas draudzības sākums.

Katras dienas rīts sākās ar rīta apli, kurā pārrunāja plānotos uzdevumus, uzklausīja ieteikumus un atbildēja uz jautājumiem. Dienas noslēguma aplī katrs dalībnieks pateica, ko ir ieguvis, ko iemācījies un uzzinājis no jauna.

Pirmā diena iesākās ar kopības sajūtas veidošanu: katrs individuāli izveidoja savu rudens kļavas lapu, cik vien raibu to vēlējās. Lapas otrā pusē bija jāuzraksta divas lietas - savi sapņi un vēlmes, ko sagaida šajā rudenī un ko vēlētos uzlabot, attīstīt vai sevī mainīt. Tika izspēlētas daudzas iepazīšanās spēles: sevi izzinošas, attīstošas un sportiskas.

Otrā diena tika pavadīta Rīgā – jaunieši piedalījās aizraujošā lāzertagu spēlē, attīstot prasmes darboties komandā un vienkārši labi pavadot laiku. Dienas otrajā pusē visi devās uz kinoteātri noskatīties jauno, izglītojošo filmu „Oļegs”. Pārdomas un emocijas par šo dienu tika pārrunātas visiem kopā, gūstot daudz vērtīgas atziņas.

Pēdējā dienā jauniešiem bija iespēja nostiprināt jau esošās un jauniegūtās draudzīgās attiecības. Ciemos bija atbraucis iluzionists Toms Felkers ar kolēģi Deividu Bizaini un pārsteidza ne tikai jauniešus, bet arī radošo dienu vadītājus ar fantastisku šovu un burvju trikiem. Radošo dienu noslēgumā visi aizpildīja anketas, kurās atzina, ka vislabāk patikuši piedzīvojumi Lasertag parkā un Toma triki, kā arī tas, ka jaunieši varēja iepazīt jaunus draugus. Vērtīgākais, ko jaunieši atzina pēc šīm trim dienām, ka iemācījušies būt draudzīgāki, pieņemt citādo, ka nevar uzticēties svešiniekiem un kā iegūt jaunus draugus. Paldies ikvienam, kas ieguldīja savu darbu un laiku, lai šis pasākums izdotos un paldies Bauskas novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu!

 

 

Irēna Kalniņa,
Bauskas SOS ģimeņu atbalsta centra vadītāja
Papildinformācija: 26542514


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas