Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas sākumskolas trešklasnieki piedalās projektā „ Sporto visa klase”


Bauskas sākumskolas trešklasnieki piedalās projektā „ Sporto visa klase”2015.10.23 Komentāri (0) Bauskas sākumskolas trešklasnieki piedalās projektā „ Sporto visa klase”

22.oktobrī, „Olimpiskajā Sporta centrā" norisinājās projekta „Sporto visa klase” atklāšanas ceremonija, kurā piedalījās gandrīz 1200 bērnu no visas Latvijas tajā skaitā arī Bauskas novada Bauskas sākumskolas 3.a klase. Klasē mācās 26 skolēni, kopā ar bērniem atklāšanas pasākumu apmeklēja sākumskolas direktore Linuta Ģerģe, direktores vietniece Inita Nagņibeda, klases audzinātāja Daiga Eimusa, sporta skolotājas Līga Rimševica un Aiva Aišpure.

Jau šā gada maijā novada pašvaldībā tika virzīts un atbalstīts lēmuma projekts par pašvaldības atbalstu šī projekta aktivitātēs. Pašvaldība nodrošinās transporta nepieciešamību, kad klasei reizi nedēļā būs jāapmeklē nodarbība peldbaseinā.

Mācību iestādes direktore ir pateicīga gan bērnu vecākiem, gan pašvaldībai par atbalstu šai sākumskolas aktivitātei. Klases audzēkņu vecāki par saviem līdzekļiem bērniem iegādāja vienāda noformējuma sporta tērpus.

Olimpiskajā sporta centrā notikušajā atklāšanas pasākumā 49 Latvijas vispārizglītojošo skolu 3. un 4.klašu komandas – projekta dalībnieces, saņēma projekta simbolisko karogu. Bauskas sākumskolai karogu devās saņemt komandas kapteinis Sandris Rudzroga.

Dalībniekus uzrunāja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis un izteica gandarījumu, ka projekts „Sporto visa klase" pēc pirmās sezonas ir radījis tik plašu interesi sabiedrībā un bērnu vidū

Projekts plānots četrus gadus un tajā brīvprātīgi iesaistīsies ne mazāk kā 120 klases un 3000 bērnu, tas domāts bērnu veselības nostiprināšanai, viņu stājas uzlabošanai un motivācijas radīšanai nodarboties ar sportu.

Projekts paredz iesaistītajiem skolniekiem katru nedēļu nodrošināt kvalitatīvu un metodiski atbilstošu trīs fakultatīvo sporta nodarbību sarīkošanu, papildus tām divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā. Projekta otrajā sezonā piedalīsies jau 43 3.klases un 6 4.klases, kas dalību projektā uzsāka 2014./2015.mācību gadā.

Pasākuma dalībnieki šajā dienā saņēma arī brīnišķīgu dāvanu – iespēju noskatīties basketbola spēli VEF Rīga – TSMOKI – MINSK.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas