Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas sākumskolas padome realizē projektu “Izzini Bausku bērna acīm”


Bauskas sākumskolas padome realizē projektu “Izzini Bausku bērna acīm”2018.11.27 Komentāri (0) Bauskas sākumskolas padome realizē projektu “Izzini Bausku bērna acīm”

Latvijas valsts simtgades priekšvakarā, 14.novembrī, Bauskas sākumskolā tika atklāts ceļvedis “Izzini Bausku bērna acīm”, kas ir Bauskas Bauskas novada pašvaldības konkursa „MĒS SAVAM NOVADAM 2018” realizētais projekts.  Par šajā projektu konkursā iegūto finansējumu tika izdoti 500 bukleti “Izzini Bausku bērna acīm” un izveidoti 15 informatīvie stendi, kas izvietoti dažādās Bauskas vietās, piemēram, pie Pētera I akmens kalēju un Rūpniecības ielas stūrī, pie Mūsas tilta apļa strūklakas u.c. Pie Bauskas sākumskolas ir novietoti 2 informatīvie stendi, kuros vēstīts par skolu un var izlasīt 3.B klases sacerēto leģendu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.novembrī  skolēni kopā ar skolotājiem un vecākiem ar jaunajiem ceļvežiem rokās devās izzināt Bausku. Pie apskates objektiem šī ceļveža  idejas iniciatori - 3.B klase, bija sagatavojuši uzdevumus.  Ceļveži  tiks dāvināti arī visām Bauskas novada izglītības iestādēm, un tie atradīsies arī Bauskas Tūrisma un informācijas centrā. Savukārt informatīvajos stendos līdzās informācijai par konkrēto vietu ir interesanti nostāsti un leģendas par dažādiem notikumiem un cilvēkiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceļveža mākslinieks un maketa autors ir Bruno Bahs, fotogrāfs Jānis Laicāns, vēsturiskos faktus precizēja R.Ābelnieks,  informāciju un leģendas par apskates vietām apkopoja Bauskas sākumskolas padomes vecāki, konsultējoties ar vēsturnieku A.Urtānu. paldies par sadarbību sakām arī  Aināram Pastoram,SIA „MAK BŪVE”, SIA Baltic Packaging trading, bet vislielākais paldies biedrības “Bauskas sākumskolas padome” vadītājai Lindai Tijonei.

 

Izzini Bausku bērna acīm arī tu un atrod katrā vietā ko jaunu un neparastu!

 

“Izzini Bausku bērna acīm” tūrisma ceļvedis: ŠEIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inita Nagņibeda, 
Bauskas sākumskolas direktores vietniece


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas