Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas sākumskolai 5.dzimšanas diena


Bauskas sākumskolai 5.dzimšanas diena2016.09.07 Komentāri (0) Bauskas sākumskolai 5.dzimšanas diena

Tik viegli, kā ar tauriņa spārnu pieskarties… Tā vajag prast! Šos vārdus gribas sacīt par gaviļnieci Bauskas sākumskolu, kura kopā ar draugiem un atbalstītājiem 2.septembra novakarē priecājās savā piecu gadu dzimšanas dienas pasākumā. Bauskas sākumskolas kolektīvs allaž ir pratis savus svētkus pārvērst par svētkiem ik vienam, kurš radis laiku un iespēju būt klāt, un arī šī reize nebija izņēmums. Izdejota dejā, izdziedāta dziesmā, izteikta pateicības vārdos un mīļos vēlējumos tika aizvadīta šī dzimšanas diena.

 “Dzīvot, cerēt, just… tas palīdz nepazaudēt un nepazust”, veltot pateicības vārdus savam kolektīvam un visiem skolas draugiem, pasākuma ievadā sacīja skolas direktore Linuta Ģerģe. Lielus darbus var paveikt vien tad, ja darbs tiek darīts roku rokā, saliedēti, atbalstot vienam otru, paļaujoties vienam uz otru un ticot, ka ik sapnis ir sasniedzams – šī mūžsenā patiesība caurvija arī direktores emocionālo uzrunu.

Bauskas novada pašvaldība skolai dāvāja viesu grāmatu, kurā krāt labas domas un siltus vārdus, savukārt pašvaldības Pateicības un Atzinības rakstus no domes priekšsēdētāja rokām saņēma vairāki skolai īpaši cilvēki, kuru ieguldītais darbs bijis atbalsts skolas attīstībā un izaugsmē   - biedrības “Bauskas sākumskolas padome” valdes locekļi Mārcis Rācenājs un Sanita Slaktere, biedrības valdes priekšsēdētāja Linda Tijone, skolas darbinieces Dzidra Straumīte un Irēna Abramoviča.

Turpinājumā klātesošos uzrunāja Bauskas sākumskolai ļoti īpaši cilvēki – skolas krustvecāki. Un sākumskolai tādi ir ne tikai divi vien, tie ir vairāki -  Valdis Veips, Aija Spriņķe, kā arī uzņēmums SIA Bauskas alus.

Kā jau kārtīgiem krustvecākiem pienākas, viņi kavējās atmiņās par krustbērna nākšanu pasaulē. “Dzimšanas brīdis bija sarežģīts un grūts – nedzima viens bērns, dzima dvīņi, turklāt kādi dvīņi! Siāmas dvīņi!!! No vienas ļoti labas skolas – Bauskas 1.vidusskolas - veidojās divas vēl labākas, izcilas skolas - Bauskas sākumskola un Bauskas Valsts ģimnāzija. Kad dvīņi bija piedzimuši, viņi ar ķirurģisku iejaukšanos bija jāatdala, kas arī bija visai sarežģīti. Tomēr šodien jāsaka, ka tas bija to vērts, jo mēs esam ieguvuši divas tiešām izcilas skolas,” savā uzrunā sacīja skolas krustmāte Aija Spriņķe. Labus vārdus skolai savās uzrunās sūtīja arī uzņēmums SIA “Bauskas alus” un tā valdes loceklis Vladimirs Barskovs kopā ar  komercdirektori Daigu Solzemnieci.  “Mums ir ļoti liels prieks, ka Bauskā ir tāda skaista sākumskola,” sirsnīgi sacīja Barskova kungs. 

Apsveikuma vārdus skolai veltīja arī daudzi citi skolas draugi – Bauskas novada pašvaldības izglītības nodaļas darbinieces, pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaulīte” un “Zīlīte”, Bauskas mākslas skola, Bauskas mūzikas skola, Bērnu un jaunatnes sporta skola, Bērnu un jauniešu centrs, tuvākie kaimiņi Bauskas Valsts ģimnāzija, Centrālā bibliotēka kopā ar Bērnu bibliotēku un Bauskas Kultūras centrs. Emocionālu sveicienu bija sarūpējuši arī mazie pirmklasnieki savas bērnu dārza mūzikas pedagoģes Māras Zelmenes vadībā.  Īpaša sadarbība sākumskolai šo gadu gaitā izveidojusies ar Valsts policiju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, individuālo uzņēmumu “Novads”, sporta centru “Mēmele”, laikrakstu “Bauskas Dzīve” un daudziem citiem.  Sirsnīgus pateicības vārdus viens otram teica biedrības “Bauskas sākumskolas padome” locekļi un skolas direktore Linuta Ģerģe. Veiksmīgi sadarbojoties, biedrībai un skolai izdevies īstenot ne vienu vien lietderīgu un interesantu projektu. Tieši  biedrība “Bauskas sākumskolas padome” palīdzēja sarūpēt īpašo dāvanu, kuru gaviļnieki pasniedza ikvienam pasākuma viesim. Piedaloties Bauskas novada pašvaldības projektu konkursā “Mēs savam novadam” biedrība ieguva 885 EUR lielu līdzfinansējumu savas idejas īstenošanai – kopdarbojoties bērniem un pieaugušajiem tapa īpaši Bauskas sākumskolas jubilejas kalendāri.

Pasākuma noslēgumā sirsnīgus paldies un klātesošo aplausus saņēma skolas pedagoģiskais kolektīvs, un, ja kāda klātesošā sirds stīdziņas vēl nebija aizsniegtas, tad emocionālais pasākuma noslēguma priekšnesums aizkustināja līdz asarām.  Gribas vēlēt, lai skolai izdodas šo īpašo emocionālo saiti saglabāt un vairot, audzēt spēcīgāku un varenāku, lai arī turpmāk izdodas ikvienam, kas blakus – bērnam, viņa vecākam, draugam vai atbalstītājam -  likt sajusties gaidītam, lolotam un tik ļoti īpašam. Lai tauriņa spārnu vieglums darbiem un sapņiem! Lai tie lido augstu un skan tālu!

Pasākuma fotogalerija ŠEIT 

Ieva Šomina,

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas