Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas sākumskola kļūst par pirmo Mammadaba vēstniecību Bauskas novadā


Bauskas sākumskola kļūst par pirmo Mammadaba vēstniecību Bauskas novadā2017.09.01 Komentāri (0) Bauskas sākumskola kļūst par pirmo Mammadaba vēstniecību Bauskas novadā

Bauskas novadā sākot no plkst.9 izglītības iestādēs valdīja pacilājošs satraukums, atkalsatikšanās prieks, gaidas par jauno mācību gadu un apņēmība stāties pretī grūtībām.

Bauskas sākumskolā šogad skolas gaitas uzsāka trīs pirmās klases. Pirmā skolas diena tika aizvadīta svinīgi ar novada priekšsēdētāja Raita Ābelnieka uzrunu, skolas vadības laba vēlējumiem, muzikāliem un deju priekšnesumiem.

Bauskas sākumskolas svinīgajā 1.septembra pasākumā bija ieradies arī Latvijas Valsts mežu (LVM) Vidusdaugavas reģiona meža apsaimniekošanas plānošanas daļas vadītājs Jānis Belickis, lai skolai piešķirtu Mammadaba vēstniecības titulu. To piešķir par labiem iepriekšējā mācību gada sasniegumiem vides izglītības programmas „Izzini mežu” aktivitātēs – Mammadaba meistarklasē, Meža olimpiādē un citās LVM vides izglītības aktivitātēs.

Bauskas sākumskola sevi pierādīja, izgatavojot un uzstādot putnu būrīšus, stādot mežu, mērojot pārgājienus pa dabas takām, sakopjot dabu talkās, piedaloties Meža dienu uzlīmju konkursā, kur simpātiju balvu izpelnījās jaunieceltā vēstnese Diāna Ozoliņa, un darbojoties citās aktivitātēs visa gada garumā.

Skolā aktīvākie Mammasdabas dalībnieki ir 4.A klase ar skolotāju Santu Nākmani, 3.C klase ar skolotāju Aivu Skalderi, 2.B klase ar skolotāju Daigu Eimusu. Šīs skolotājas un viņu skolēni ir ieguvuši Mammasdabas meistara titulus. To piešķir tikai pašiem labākajiem Latvijā. Arī skolotāja Vija Cerusa ar savu iepriekšējo audzināmo klasi bija iesaistījusies LVM aktivitātēs.

Vēstnieču godā tika celta skolniece Diāna Ozoliņa no 3.C klases, skolotāja Aiva Skaldere un direktore Linuta Ģerģe. LVM pārstāvis kopā ar vēstniecēm pie skolas uzvilka Mammadaba karogu.  

Bauskas sākumskola, kļūstot par Mammadaba vēstniecību, iegūst īpašo Meistarības mežu, kuru turpmāk kopā ar bērniem varēs audzēt plašumā un dižumā, meža izglītības materiālus skolas bibliotēkai, 26.septembrī ekspedīciju mežā, nozares speciālistu vadītu meža karjeras dienu skolēniem un skolotāju tālākizglītības kursus 12 stundu garumā.

Zane Gorškova,

VAIRĀK FOTOATTĒLU ŠEIT!

Zane Gorškova,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas