Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaulīte” svētku rotā!


Bauskas pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaulīte” svētku rotā!2019.11.15 Komentāri (0) Bauskas pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaulīte” svētku rotā!

Klāt ir novembris – mēnesis, kad mūsu zeme Latvija svin savu dzimšanas dienu. Šos svētkus gaida gan lieli, gan mazi.

Rosība valda arī mūsu iestādē – gatavojamies svētkiem!

Kopā ar bērniem runājam par Latviju, par novadiem, pilsētām, tās skaisto dabu. Patriotismu audzinām caur cieņu, mīlestību pret tuvāko, pret savu ģimeni, pret savu pilsētu, valsti.

Iestādes teritorijā kopā ar bērniem no dabas materiāliem izveidojām Latvijas kontūru, aicinot ģimenes iedegt tajā svecītes.

Sadarbībā ar bērnu vecākiem, grupā iekārtota izstāde. Vecākiem ir iespēja ieskatīties savu senču pūra lādēs un skaistās, senās, latviskās lietas atnest uz bērnudārzu.

Kāpēc tieši šīs lietas ir svarīgas? Jo tās raksturo mūsu zemi. Mēs, skolotājas kopā ar bērniem, priecājamies par skaisto izstādi, pārrunājam to nozīmi, izskatu, mācāmies nacionālās krāsas, latvju rakstus, zīmes, simbolus.

Svētku dienā sanākam visi kopā un svinam dzimšanas dienu savai Latvijai!

Savai zemītei mēs veltām visskaistākos dzejoļus, dziesmas, dejas, tā ieaudzinām bērnos patriotisma jūtas, mīlestību pret savu dzimteni. Ar svinīgo brīdi mēs mācām bērniem ģērbšanās kultūru, kā izturēties un uzvesties Latvijas himnas laikā, kas ir tās lietas ar ko lepojas mūsu valsts, ar ko tā ir pazīstama pasaulē. Bērni gūst pieredzi un zināšanas tieši bērnudārza rīkotājos pasākumos. Šajos svētkos gūtie iespaidi ir vērtīgi un neaizmirstami.

Mūsu pedagogu gandarījums ir bērnu mirdzošās acis, smaidi to sejās un patiesais prieks par skaistajiem svētkiem.

Svētkos godinājām mūsu bērnudārza darbiniekus par audzināšanu un izglītošanu, ilggadēju darbu un nozīmīgu ieguldījumu iestādes attīstībā.

 

Ina Brūvere
PII „Pasaulīte" skolotāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas