Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Pilskalna estrādē viesosies spilgtākie Dailes teātra aktieri


Bauskas Pilskalna estrādē viesosies spilgtākie Dailes teātra aktieri2018.06.19 Komentāri (0) Bauskas Pilskalna estrādē viesosies spilgtākie Dailes teātra aktieri

Šogad, 19. jūnijā ar brīvdabas izrādi „Skroderdienas Silmačos" Bauskas Pilskalna estrādē viesosies spilgtākie Dailes teātra aktieri. Atzīmēsim divas lielas jubilejas - Latvijai 100 un Rūdolfam Blaumanim 155! Skatītājus priecēs pilnīgi jauns iestudējums Intara Rešetina skatījumā. Izrādē spēlēs Dailes teātra aktieri. Saglabājot lugas tradicionālās vertības, jaunuzvedums pieslīpēts mūsdienu skatītājam, lai pārlaicīgo lugu varētu pilvērtīgi izbaudīt visu paaudžu skatītāji.

“Blaumaņa trāpīgais cilvēcības, mīlestības, latvietības kods, kas caurstrāvo viņa daiļradi, ir pāri visam!” par lugas autoru saka Intars Rešetins. “Skroderdienas Silmačos ir visiem zināma, jautra, muzikāla, viegla, bet tai pat laikā smeldzīga un patiesa fabula. Šī ir mana pirmā iepazīšanās ar Blaumani! Kā pirmā mīlestība, kas paliek atmiņā uz visu mūžu!”

Nepārspīlējot varam teikt, ka visi ir uzauguši ar Skroderdienām Silmačos, bet, ja izrāde vēl nav redzēta, tad šī būs lieliska iespēja to noskatīties lielākajās Latvijas brīvdabas estrādēs. Bez R. Blaumaņa lugas svētku sajūta nemaz nav iedomājama, jo Skroderdienas Silmačos ir grandiozo Līgo svētku pirmais priekšvēstnesis.

Ondo.lv Grandiozās ielīgošanas izrādē Skroderdienas Silmačos lomās iejutīsies:

Vita Vārpiņa (Antonija), Artis Robežnieks (Aleksis), Mārtiņš Upenieks (Kārlēns), Aija Dzērve (Elīna), Kaspars Zāle (Pindaks), Sarmīte Rubule (Pindacīša), Ieva Florence (Ieviņa), Lidija Pupure (Bebene), Akvelīna Līvmane (Tomuļu māte), Ģirts Ķesteris (Dūdars), Marģers Eglinskis (Rūdis), Āris Rozentāls (Ābrams Vulfsons), Aldis Siliņš (Joske), Lelde Dreimane (Zāra Goldbaum). Režisors: Intars Rešetins.

Biļetes sākot no 10 EUR
Biļetes var iegādāties te: https://bit.ly/2LDEgqE

Tirgotājus Līgo svētku labumu tirdziņam aicinām pieteikties, zvanot vai rakstot Lindai - skroderdienas@inbox.lv vai 29764272.

Informāciju sagatavoja:
Laura Lauziniece
T.: 27794058
laura.lauziniece@gmail.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas