Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pilsētas pamatskolā sporta nodarbības ritēs renovētajā sporta zālē


Bauskas pilsētas pamatskolā sporta nodarbības ritēs renovētajā sporta zālē2015.12.01 Komentāri (0) Bauskas pilsētas pamatskolā sporta nodarbības ritēs renovētajā sporta zālē

Bauskas pilsētas pamatskolas rekonstruētās sporta zāles svinīgajā atklāšanā 30.novembrī pulcējās skolas audzēkņi, pedagogi, novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, pašvaldības izpilddirektors Jānis Kalinka, Saimnieciskās nodaļas vadītājs Mārtiņš Vilciņš, Iepirkumu nodaļas vadītājs Andris Rācenis, būvnieka SIA „Kvintets M” vadītāji Aivars un Gatis Marinsks, būvuzrauga SIA „RS Būvnieks” pārstāvji, Bauskas 2.vidusskolas  direktore un deputāte Vera Grigorjeva, Bauskas sākumskolas direktore Linuta Ģerģe un vietniece un deputāte Inita Nagņibeda u.c.

 

 

 

 

 

 

 

Skolēni un pedagogi viesiem bija sagatavojuši interesantus un sportiskus pārsteigumus un sirsnīgus skolēnu priekšnesumus.

Skolas direktors Jānis Rumba atklāšanas pasākumā pateicās visiem sporta zāles renovācijas procesā iesaistītajiem speciālistiem. Viņš pastāstīja arī par paveiktajiem darbiem, kas piecos mēnešos sporta zāles renovācijas gaitā ir izdarīti: telpas ir siltinātas, izbūvētas dušas telpas un ģērbtuves ar apsildāmām grīdām zēniem un meitenēm, sakārtota ventilācijas sistēma, sporta zāles telpa tiek apsildīta izmantojot siltuma paneļus, kas piestiprināti pie griestiem, pievadīts siltais ūdens. Sporta nodarbību telpai ir kvalitatīvs segums, kā veikti ugunsdrošības sistēmas uzlabojumi.

Bauskas pilsētas pamatskolas renovācija īstenota par pašvaldības līdzekļiem, kam ņemts aizņēmums Valts kasē.  Projekta kopējās izmaksas ir 299 523 eiro.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto galeriju no pasākuma skatīt šeit


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas