Sestdiena, 25. Marts, 2023. Marita, Māra, Mārīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pils iekļauta Latvijā unikālā alus sērijā ar kolekcijas vērtību – Alus Tavai pilsētai


Bauskas pils iekļauta Latvijā unikālā alus sērijā ar kolekcijas vērtību – Alus Tavai pilsētai 2014.05.07 Komentāri (0) Bauskas pils iekļauta Latvijā unikālā alus sērijā ar kolekcijas vērtību – Alus Tavai pilsētai
Veicinot lokālpatriotismu, lielākā Latvijā ražojošā alus darītava Cēsu alus radījusi unikālu alus sēriju Alus Tavai pilsētai, kam ir kolekcionāru vērtība sērijā atainotās kultūrvēsturiskās tematikas dēļ. Sērijā iekļauti 4 Latvijas vēsturiskie novadi un 15 skaistākās pilsētas, kas noteiktas iedzīvotāju balsojumā, tostarp arī Bauskas pils.
 
Bagātinot alus kultūru un alus baudīšanas tradīcijas, Cēsu alus šovasar īsteno vērienīgu kampaņu, kuras mērķis ir vairot iedzīvotāju pašlepnumu par valsti un Latvijas pilsētām. 2013.gada nogalē sociālo tīklu kampaņā „Mūsu lepnums” Cēsu alus aicināja iedzīvotājus ieteikt vietas Latvijā, ar kurām lepojamies. Kampaņā piedalījās un ar savām iecienītākajām vietām Latvijā dalījās 20 tūkstoši iedzīvotāju. Veicinot mīlestību un lepnumu par savu dzimto zemi, 15 no populārākajām vietām un pilsētām ir iekļautas alus zīmola Cēsu Premium sērijā Alus Tavai pilsētai.
 
AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone - Zatlere: „Mēs – cēsnieki – lepojamies ar alus ražošanas ilgajām tradīcijām Cēsīs un krāšņo Viduslaiku pils kompleksu. Esam pārliecinājušies, ka katrā Latvijas pilsētā ir vietas, ar ko lepojas tās iedzīvotāji. Alus, kā apdziedāts latviešu tautas dainās – bieži bijis laika ritējuma un latviešu dažādu godu liecinieks – Alus Tavai pilsētai ir kā vēstures un kultūras mantojuma liecība Latvijas iedzīvotāju cieņai un mīlestībai uz šo zemi, šo valsti.”
 
Sveicam Bauskas pilsētu un tās iedzīvotājus ar iekļūšanu Alus Tavai pilsētai etiķešu sērijā – sērijā iekļauta Bauskas pils, kas kampaņas pirmajā posmā iekļuva starp 15 iecienītākajām vietām Latvijā. 
 
Sērija Alus Tavai pilsētai ir visaptveroša alus segmentā – tajā iekļautas kolekcijas pudeles, skārdenes un alus glāzes. Gan sērijā iekļauto atribūtu apjoms, gan kultūrvēsturiskā tematika veido tās kolekcijas vērtību. Sērijā ir iegādājamas Cēsu alus vadošā un 2013.gadā Latvijā iecienītākā alus zīmola – Cēsu Premium alus pudeles ar 15 dažādu pilsētu etiķetēm, Cēsu Premium skārdenes ar četru Latvijas vēsturisko novadu – Vidzemes, Kurzemes, Latgales, Zemgales – kartēm. Sērijā ir iekļauta arī četru alus glāžu kolekcija ar Latvijas vēsturisko novadu dizainu. 
 
Detalizēts kampaņas apraksts un visu sērijā iekļauto pilsētu saraksts aplūkojams interneta vietnē: www.alustavaipilsetai.lv  
 
Agita Baltbārde
AS „Cēsu alus” Sabiedrisko attiecību vadītāja
 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas