Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pilī uzstāsies Spānijas vokālais ansamblis CANTORÍA


Bauskas pilī uzstāsies Spānijas vokālais ansamblis CANTORÍA2019.11.13 Komentāri (0) Bauskas pilī uzstāsies Spānijas vokālais ansamblis CANTORÍA

Bauskas pils muzejā ceturtdien, 21. novembrī, plkst. 18:00 ar atklāto mēģinājumu - koncertprogrammu “Lenguas malas” uzstāsies Spānijas vokālais ansamblis CANTORÍA. Ieeja koncertā bez maksas.

Ansamblis specializējies Ibērijas Zelta laikmeta vokālās polifonijas repertuārā. Jauneklīga enerģija un ciešs kontakts ar publiku ir kļuvušas par ansambļa raksturīgākajām iezīmēm, māksliniekiem veidojot ievērojamu nacionālo un starptautisko karjeru. Plašāka informācija par ansambli: www.cantoriamusic.com

Ibērijas Vidusjūras māksla ir pilna kontrastiem starp kaisli un ziedošanos. Programma “Lenguas malas” ir kā muzikāls pētījums par cilvēku dzīvi, kuri ar savu ikdienu ir veidojuši mūsu kultūru. Mākslinieki vēlas parādīt, kā miesīgas iekāres un reliģioza padevība saplūst un meistarīgi izpaužas 15. un 16. gadsimta polifonijā.

Mūzika un literārie teksti cieši saistīti ar populāro kultūru, izmeklētu izsmalcinātību un reliģiskajām tradīcijām. Mūziķi rādīs jaunavu, ragnešu, svēto un dēmonu teātri, centīsies mūsdienu klausītājos atdzīvināt iespaidus, kā šie stāsti un alegorijas ietekmēja 15.-16. gs. cilvēku dzīves.

Mākslinieki dzīvos Bauskas pils muzeja rezidencē nedēļu, kuras laikā sagatavos un reprezentēs publikai koncertprogrammu “Lenguas malas”. 

Mākslinieki: Inés Alonso (soprāns), Samuel Tapia (kontrtenors), Jorge Losana (tenors un ansambļa vadītājs), Valentín Miralles (bass). 

Koncertu rīko RĪGAS SENĀS MŪZIKAS CENTRS. Rezidence notiek “Radošā Eiropa” atbalstītā Starptautiskajā rezidenču projekta EEEmerging+ ietvaros.

Vairāk informācijas: www.eeemerging.eu

 

Informāciju sagatavoja:
Ilva Neimane
Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību - klientu apkalpošanas vadītāja
T. +371 63923793
bauskaspils@bauska.lv
www.bauskaspils.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas