Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pilī rādīs Latvijas Leļļu teātra izrādi “Bruņinieks, kuram sāpēja zobi”


Bauskas pilī rādīs Latvijas Leļļu teātra izrādi “Bruņinieks, kuram sāpēja zobi”2022.03.29 Komentāri (0) Bauskas pilī rādīs Latvijas Leļļu teātra izrādi “Bruņinieks, kuram sāpēja zobi”

Sestdien, 2022. gada 9. aprīlī plkst. 14:00 Bauskas pils muzejā notiks Latvijas Leļļu teātra viesizrāde “Bruņinieks, kuram sāpēja zobi”. Šī būs mūsdienu leļļu teātra izrāde par to, kas notiek tad, ja Bruņinieks, tāpat kā reizēm bērni, apēd par daudz kārumus un viņu pavisam negaidīti piemeklē zobu sāpes.

Viduslaikos Bruņinieks bija valdniekam uzticīgs padotais. Bruņinieki bija dižciltīgi un nāca no labām, bagātām dzimtām. Parastie iedzīvotāji nevarēja atļauties kļūt par bruņiniekiem. Kā liecina vēstures avoti, labs zirgs maksāja 12 govis, bet bruņas pat trīs reizes dārgāk līdz ar to, ne visi to varēja atļauties. Taču arī bruņinieks bija tikai cilvēks un viņam ļoti garšoja saldumi.

 

 

Kā saka izrādes organizatori: “Kā jau īstens Bruņinieks, viņš ir pieradis stāties pretī savam pretiniekam, un uz cirtienu atbildēt ar cirtienu. Bet te sāp viņa paša zobi. Kas būs viņa pretinieks šajā cīņā? Meklējot dažādus risinājumus šai situācijai, Bruņinieks pierāda savu cēlumu un nezaudē drosmi, lai gūtu varoņa cienīgu rezultātu.“

 

Izrāde ieguvusi 2016/2017. gada Spēlmaņu nakts nomināciju “Gada izrāde bērniem vai pusaudžiem”.

 

Režisors: Edgars Kaufelds
Lomās: Baiba Vanaga, Lienīte Osipova, Artūrs Putniņš
Māksliniece: Rūta Briede
Mūzika: Ilga Reizniece, Māris Muktupāvels
Tulkojums no krievu valodas: Jolanta Pētersone
Pirmizrāde: 05.03.2017

 

Biļetes var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē darba laikā – katru dienu no 11-17, izņemot pirmdienas, un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280, 20011880 vai e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Biļete jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

 

Biļetes cena 7,- Eur (Bauskas pils muzeja kase) un 8,-Eur (Biļešu Paradīzes kase).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Ilva Neimane
Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību- klientu apkalpošanas vadītāja
T. +371 63923793
bauskaspils@bauska.lv
www.bauskaspils.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas