Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa 11.-20.novembris 2016


Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa 11.-20.novembris 20162016.11.11 Komentāri (0) Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa 11.-20.novembris 2016

No šī gada 11. līdz 20.novembrim Bauskas Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar desmit Bauskas, Rundāles un Iecavas ēdināšanas uzņēmumiem organizēs “Bauskas kafejnīcu patriotisko nedēļu”.  #Bauskaskafejnicunedela #restaurantweek 

Patriotiskās nedēļas laikā kafejnīcas gaidīs gan baušķeniekus, gan viesus, lai kopīgi nosvinētu Latvijas valsts svētkus ar īpašiem ēdieniem par īpaši pievilcīgām cenām! Lai veicinātu svētku noskaņu un patriotiskumu, gaidot gardos ēdienus, viesi tiks aicināti rakstīt vēlējumus Latvijai!  Lai radītu lielāku interesi par šo pasākumu, tiek piedāvāts spēles elements -  apmeklēt trīs kafejnīcas (vienai no tām jābūt ārpus Bauskas) un iegūt pašu uzņēmēju sarūpētās dāvanasDāvanu ieguvēji tiks noskaidroti  24.novembrī un informēti par dāvanām personīgi, kā arī mājas lapā www.visit.bauska.lv .            

Patriotiskās nedēļas dalībnieki: krogs “Aveņi”, kafejnīca “Rātslaukums”, kafejnīca “Pils Krogs”, viesu nams “Bērzkalni”,  restorāns "Mūza" , atpūtas komplekss “Rožmalas”, Mežotnes pils restorāns, kafejnīca "Upene", atpūtas komplekss "Miķelis" un viesu nams “Baltā māja”.  Šo kafejnīcu šefpavāri sagatavojuši dažādus ēdienus un to cena nepārsniegs piecu eiro robežu.  

Pirmā  “Bauskas kafejnīcu patriotiskā nedēļa” norisinājās 2015. gadā no 11. līdz 18. novembrim, atzīmējot Latvijas valsts svētkus un   guva lielu vietējo iedzīvotāju atsaucību, tāpēc nolemts to pārvērst par tradīciju. Atrazdamās uz Via Baltica, Bauska nolēma turpināt tradīciju un 2016.gada ziemā atzīmēt arī kaimiņu  - Lietuvas valsts svētkus 16. februārī un Igaunijas valsts svētkus 24. februārī. 

Šajā reizē īpaši jaunumi:

1) Īpaša dāvana aktīvākajam “Bauskas patriotiskās kafejnīcas nedēļas” apmeklētājam no Bauskas Kultūras centra – Dāvanu karte no “Biļešu serviss” 30,00 EUR vērtībā, kura kase atrodas Bauskas Kultūras centrā.

2) Īpaša dāvana par dalīšanos ar “Bauskas patriotiskās kafejnīcas nedēļas” nofotografēto ēdienu bildēm sociālajos tīklos @visitbauska (Facebook, Draugiem, Instagramm, Twiter kontos) un www.facebook.com/Bauskasediens   kontā – lietojot tēmturi  #bauskaskafejnicunedela ) - Dāvanu karte  no  Mazmežotnes muižas 20,00 EUR vērtībā ēdienu baudīšanai kafejnīcā. 

3) Varēs iesūtīt ieskanētas vai nofotografētas Dalības anketas uz e-pastu: tic@bauska.lv, bet orģināls jāsaglabā un, nepieciešamības gadījumā (ja tiks izlozēta dāvana), būs jāuzrāda organizatoram. Ja anketas orģinālu nevarēs uzrādīt, tās dalībnieks nevarēs saņemt dāvanu. Šajā gadījumā tiks noskaidrots jauns konkrētās Dāvanu kartes īpašnieks.

4) Šajā reizē jāapmeklē trīs kafejnīcas un vienai no tām jābūt ārpus Bauskas. Apmeklētāju anketas drīkst iesniegt visas personas bez vecuma un darba vietas ierobežojuma, pamatnosacījums – jānobauda konkrētais patriotiskās nedēļas ēdiena komplekts 5,00 EUR vērtībā. 

 

Sīkāka informācija par dalībniekiem un to piedāvājumu sekos  www.facebook.com/Bauskasediens .

Dalības informācija šeit 

 

Kafejnīcu piedāvājums un Apmeklētāja anketa šeit

Bauska aicina veidot valsts svētku sajūtu kopā!

 

Informāciju sagatavoja:
Bauskas TIC vadītāja 
Inese Turkupole-Zilpure, 63923797


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas