Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pašvaldības delegācija apmeklē svētkus Pakrojā


Bauskas pašvaldības delegācija apmeklē svētkus Pakrojā2015.08.31 Komentāri (0) Bauskas pašvaldības delegācija apmeklē svētkus Pakrojā

Bauskas novada pašvaldības degācija 29.augustā devās sadraudzības vizītē uz Lietuvas pilsētu Pakroju, kur tika svinēti ikgadējie rajona un pilsētas svētki.

Daudzveidīgās aktivitātēs – sportiskās, mākslas darbnīcās, mācoties līnijdejas u.c.– svētku noskaņu varēja baudīt lieli un mazi pakrojieši un arī viesi.

Svētku dienas rītā viesi un pakrojieši tika aicināti uz svētku dievkalpojumu un pēc tam, skolēnu pūtēju orķestra pavadījumā visi, devās uz pilsētas centrālo laukumu, kur tika atklāti svētki.

Svētku sveicienu Pakrojas iedzīvotājiem sacīja novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks: „Pakroja ar katru gadu kļūst arvien skaistāka un to jūs esat panākuši ar savu darbu. Novēlu jums skaisti nosvinēt šos svētkus un īstenot vēl daudzus Pakrojai svarīgus projektus.” R.Ābelnieka uzruna lietuviešu valodā tika uzņemta ar ovācijām.

 

Pasākuma centrālais notikums – tieši tāpat kā mūsu novada svētkos– bija teatralizētais gājiens, kam gatavojas gan skatītāji gan dalībnieki. Svētku aktivitātes turpinājās līdz vēlam vakaram.

Andra Matuļenko. sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas