Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pašvaldībā viesojas 4 Nordplus programmas studenti


Bauskas pašvaldībā viesojas 4 Nordplus programmas studenti 2017.05.16 Komentāri (0) Bauskas pašvaldībā viesojas 4 Nordplus programmas studenti

Četri Nordplus studenti no Latvijas, Somijas, Vācijas, Lietuvas Bauskas pašvaldībā uzturēsies līdz 17. maijam. Šajā laikā viņi pētīs zaļās ekonomikas iespējas un dzīvotspēju Latvijā.

15. maijā studenti, Lisa Gohcke no Vācijas universitātes, Tuukka Rautio no Somijas universitātes, Rasa Ivanauskaite no Viļņas universitātes, Lietuvā, un Toms Skadiņš pabija pašvaldībā.

Uz tikšanos ar studentiem bija ieradušies Bauskas novada domes priekšsēdētājs R. Ābelnieks, Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja I.Tijone, projektu vadītājas S. Metene, E. Stapkēviča, I. Balcere, J. Kalinka, teritorijas plānotāja D. Platonova, veselības veicināšanas koordinētāja M. Augucēviča un SIA “Bauskas siltums” valdes loceklis Ilmārs Rūsis.

Tikšanās laikā Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone studentus iepazīstināja ar galvenajiem sociāli ekonomiskajiem rādītājiem, par iespējām, lielākajiem uzņēmējiem, produktiem, kas tiek ražoti Bauskā un par jaunākajiem projektiem, kas ir īstenoti un, ko ir paredzēts veikt tuvāko divu gadu laikā.

Tika runāts par darba iespējām Bauskā un novadā, diskutēja par alternatīvās enerģijas ražošanu, par vietējās bioloģiskās pārtikas tirgiem un veselības aprūpes pakalpojumiem. 

Studenti gatavos prezentācijas, kas raksturos zaļo ekonomiku un reģionālo politiku savā valstī, tādējādi paplašinot empīriskās zināšanas par zaļajiem ekonomikas jautājumiem un ietekmi uz reģionālo attīstību. Prezentācijā tiks iekļauts arī apmeklētās pašvaldības raksturojums. 

Ilvija Tetērina,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas