Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pašvaldība paraksta līgumu ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru


Bauskas pašvaldība paraksta līgumu ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru2015.12.03 Bauskas pašvaldība paraksta līgumu ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Rietumzemgales padomes sēde trešdien, 2. decembrī, tika parakstīts līgums par sadarbību starp LTRK un Bauskas novada domi.

Ar to abas iesaistītās puses apņemas sadarboties savā starpā ar mērķi apmainīties ar informāciju un piesaistīt jaunus investorus uzņēmējdarbības attīstībai pašvaldības teritorijā.

LTRK apņemas sniegt informāciju par potenciālajiem investoriem un citiem interesentiem, informēt pašvaldību par izmaiņām normatīvajos aktos un LTRK darba kārtībā, kas skar uzņēmējus un uzņēmējdarbības uzsācējus, kā arī informatīviem pasākumiem. Savukārt pašvaldība saistošu LTRK informāciju sniegs vietējiem uzņēmējiem, uzņēmējdarbības uzsācējiem, citiem interesentiem. Ziņos LTRK par novada teritorijā esošiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama investoru piesaiste.

Pašvaldības attīstības nodaļas vadītāja Ilze Tijone uzsver, ka LTRK Zemgalē organizē Uzņēmēju dienas. “Kamera pašlaik uzņēmējdarbības veicināšanā ir laba partnere. Viņi rīko dažādus seminārus, pārsūta saistošu informāciju. Pašvaldībai viens no uzdevumiem ir veicināt uzņēmējdarbību. Šis ir viens no instrumentiem,” uzskata I.Tijone.

Padomes sēde notika SIA “Iecavnieks&Co”. Sēdes dalībnieki apskatīja SIA “Iecavnieks&Co” ražotni un blakus mītošo uzņēmumu “Paint Eco”.

Sēdi atklāja LTRK Zemgales reģionālās padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška. “Tagad plānojam LTRK vadību vest uz reģioniem. Lai tie saprastu jūsu vajadzības,” stāsta I.Kanaška.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš sniedz aktuālāko informāciju no Saeimas, kādi uzņēmējdarbību ietekmējoši lēmumi pieņemti, kā ierosinājumi un rīcības plāni piedāvāti.

Pēc ekskursijas prezentāciju par pašvaldībām un to sadarbību ar uzņēmējiem sniedza Iecavas novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis un Bauskas novada domes Attīstības nodaļas vadītāja I.Tijone.

LTRK Zemgales reģionālā padome ir brīvprātīga organizatoriska struktūra, kas pārstāv reģiona uzņēmēju intereses. Padomes sēdes notiek dažādos uzņēmumos, lai iepazītu situāciju un izveidotu ciešākus kontaktus.

 

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Citas ziņas