Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pašvaldība aicina atpūtniekus būt uzmanīgiem un rūpēties par bērnu drošību


Bauskas pašvaldība aicina atpūtniekus būt uzmanīgiem un rūpēties par bērnu drošību2016.06.01 Komentāri (0) Bauskas pašvaldība aicina atpūtniekus būt uzmanīgiem un rūpēties par bērnu drošību

Kopš maija aktīvi rit gājēju tilta Bauska-Bērzkalni pār Mūsas upi būvniecība. Gandrīz 20 gadus vecais, sliktā stāvoklī esošais tilts ir nojaukts un tā vietā uzstādīts pagaidu tilts.

Iestājoties siltam laikam, upi aktīvi izmanto atpūtnieki. Ir novērots, ka pagaidu tiltu izklaidēm kā vietu, no kuras lēkt ūdenī, izmanto bērni un jaunieši. Pagaidu tilta margas ir veidotas no koka. Kāpjot uz tām un lecot ūdenī, tās var nolūzt, palielinot risku traumēties uz izvietotajām pagaidu konstrukcijām. Kā arī demolējot objektu, postītājiem vai to vecākiem var nākties uzņemties materiālo zaudējumu segšanu. Aicinām vecākus pieskatīt savas atvases.

Savukārt iedzīvotājiem, kuri sauļojas pļavā pie upes, ir jāņem vērā, ka tuvumā notiek būvniecība. Darba zonu šķērso tehniskais transports. Rūpējoties par savu un apkārtējo drošību, pašvaldība lūdz iedzīvotājus būt īpaši piesardzīgiem.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas