Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas pagastu pārvaldes kļūs par pagastu nodaļām


Bauskas pagastu pārvaldes kļūs par pagastu nodaļām2021.12.22 Komentāri (0) Bauskas pagastu pārvaldes kļūs par pagastu nodaļām

Domes sēdē 23.decembrī deputātiem izskatāmajā darba kārtībā ir teju 160 darba kārtības jautājumi. Deputāti lems arī par Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas apvienības pārvalde” izveidošanu.

Atbilstoši 2021.gada 25.novembra domes sēdē pieņemtajam lēmumam Bauskas apvienības pārvalde izveidojama līdz šā gada 31.decembrim.

Izveidojot Bauskas apvienības pārvaldi, kā patstāvīgas pašvaldības iestādes tiek likvidētas pagastu pārvaldes: Brunavas, Codes, Dāviņu, Ceraukstes, Codes, Gailīšu, Vecsaules, Mežotnes. Pagastu pārvaldes, atbilstoši Bauskas apvienības pārvaldes struktūrai, kļūs par pagastu nodaļām: Brunavas pagasta nodaļa, Codes pagasta nodaļa, Ceraukstes pagasta nodaļa u.t.t.

 

Domes sēdē deputāti lems par iepriekšminēto pagasta pārvalžu vadītāju atbrīvošanu no amata, jo kā jau minēts, tiek likvidētas pārvaldes kā patstāvīgas iestādes.

 

Visus pašreizējos pagastu pārvalžu vadītājus amatā apstiprinājusi dome, tātad arī par atbrīvošanu pieņemams domes lēmums.

 

Pagastu pārvalžu vadītājiem piedāvāts turpināt darba attiecības, kļūstot par pagasta nodaļas vadītājiem.

 

Pagasta pārvaldes kā iestādes pārveidošana par struktūrvienību – pagasta nodaļu un pagasta pārvaldes vadītāja atbrīvošana no iestādes vadītāja darba un, piekrišanas gadījumā pieņemšana darbā par pagasta nodaļas vadītāju, neietekmēs pārvalžu darbību.

 

Andra Matuļenko,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas