Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novadu prezentēs kā vienu no aktīvākajām pašvaldībām


Bauskas novadu prezentēs kā vienu no aktīvākajām pašvaldībām2015.11.27 Komentāri (0) Bauskas novadu prezentēs kā vienu no aktīvākajām pašvaldībām

Bauskas novada pašvaldība 27. novembrī piedalīsies attīstības sadarbības un attīstības izglītības jomā aktīvo pašvaldību apbalvošanas ceremonijā Lielvircavas muižā Jelgavas novadā.

Pasākumu rīko Latvijas Pašvaldību savienība (LPS). Tā mērķis ir izcelt piecus labos piemērus Latvijas pašvaldībās attīstības sadarbības un attīstības izglītības projektu jomā un iedvesmot dalībai arī citas pašvaldības.

Paredzēts, ka sarīkojumu atklās LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis, dalībniekus uzrunās arī Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune. Nominētās pašvaldības, tostarp Bauskas, pasākumā prezentēs novadu un savu pieredzi attīstības sadarbībā. Notiks pašvaldību apbalvošana.

Pasākumu atbalsta Taipejas misija Latvijas Republikā, kas ir Ķīnas Republikas (Taivānas) pārstāvniecība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Tās galvenā misija ir būt par sadarbības tiltu starp Ķīnas Republiku (Taivānu) un Baltijas valstīm ekonomikas, kultūras, izglītības, zinātnes un citās jomās.

 

Zane Gorškova

sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas