Sestdiena, 25. Marts, 2023. Marita, Māra, Mārīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novads veiksmīgi sevi prezentējis „Balttour 2020”


Bauskas novads veiksmīgi sevi prezentējis „Balttour 2020”2020.02.03 Komentāri (0) Bauskas novads veiksmīgi sevi prezentējis „Balttour 2020”

No 31.janvāra līdz 2.februārim Bauskas TIC un Vecumnieku TIP pārstāvēja Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma piedāvājumu starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2020” Rīgā.

Jau izstādes pirmajā dienā Bauskas TIC vadītāja un Igo mūzikas un mākslas centra “Ceplis”  pārstāvis  - mūziķis Igo piedalijās  LR 1 raidījuma “Kā labāk dzīvot!” tiešraidē no Ķīpsalas halles. Tā bija lieliska iespēja 5 minūtēs Latvijas iedzīvotājiem atgādināt par Bauskas un apkārtnes piedāvājumu, pasākumiem un jaunumiem. Nedēļu iepriekš Balttour izstādes preses konferencē Bauskas pusi pārstāvēja Igo ar stāstu par topošo objektu, Upmales un Jūrkalnes svētkiem “Ceplī”.  

 

 

Kā ik gadu,  tūlīt pēc izstādes atklāšanas tika pasniegtas balvas “Gada cilvēks tūrismā”. Šogad divās nominācijās bija izvirzīti arī Bauskas puses pārstāvji: nominācijā “Viesnīcas vadītājs 2019” - atpūtas kompleksa “Miķelis” direktors Jānis Strazdiņš un  nominācijā “Tūrisma informācijas centra vadītājs 2019” - Bauskas TIC vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izstādes laikā Bauskas pudura stendā tika prezentēta jaunā tūrisma karte laivotājiem “Iekustini Lielupi!”, vairāku mūsu puses uzņēmēju kopīgi izdotā brošūra “Lielceļa kaimiņi”, Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada 2020.gada pasākumu plāns, tūrisma karte, buklets  “Tūrisma maršruti”, “Brīvdienas ģimenēm ar bērniem”, “Kāzas”, akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” maršruta brošūra, lielāko apskates objektu un pašvaldību reprezentācijas bukleti. Interesi piesaistīja arī Mežotnes pilskalna svētku reklāmas magnēts, kuru svētku laikā būs jāapmaina pret pārsteigumu, tādejādi arī nomērot izstādes atdevi. Pieprasīti bija īpašie “Cepļa” sērkociņi ar Igo veidoto gravīru, akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” nozīmītes un VisitBauska kabatas kalendāriņi.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauska, kā allaž, startēja kopējā Zemgales stendā, kas šoreiz bija 4 reizes mazāks kā iepriekšējā gadā, paredzot katram tūrisma pudurim vienu darba galdu.  Līdz ar to ne tikai mūsu puses, bet arī citiem Zemgales tūrisma objektiem un pakalpojumu sniedzējiem nebija iespēja, kā citus gadus,  pašiem strādāt un prezentēt savu piedāvājumu. Šāds lēmums tika pieņemts, jo Balltour izstādē stenda platības īre ir dārga un cerētā atdeva pēdējos gados ir ļoti maza. Lai arī šis gads, pateicoties izstāžu rīkotāju mērķtiecīgai Latvijas halles reklāmai, bija daudz produktīvāks kā iepriekšējais, izstāžu organizētājiem ir jādomā par šīs izstādes koncepta maiņu.

Inese Turkupole-Zilpure,
Bauskas TIC vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas