Piektdiena, 30. Septembris, 2022. Elma, Elna, Menarda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novadā viesojas sadraudzības pilsētas Ripinas (Polija) skolēni un pedagogi


Bauskas novadā viesojas sadraudzības pilsētas Ripinas (Polija) skolēni un pedagogi2017.06.29 Komentāri (0) Bauskas novadā viesojas sadraudzības pilsētas Ripinas (Polija) skolēni un pedagogi

Bauskas novada pašvaldības sadraudzības pilsētas Ripinas skolēnu un pedagogu delegācija vairāku dienu vizītē ieradusies Bauskas novadā. Vizītes ietvaros poļu draugi 29.jūnijā apmeklēja pašvaldību un tikās ar domes priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku. Tikšanās laikā viesi saņēma piemiņas suvenīrus un savstarpēji apliecināja abu pašvaldību sadraudzības nozīmi.

Delegācijas sastāvā ir 29 skolēni no trim Ripinas mācību iestādēm, kā arī pedagogi.

Vizītes laikā līdz 4.jūlijam poļu viesi apmeklēs gan nozīmīgākās tūrisma un vēstures vietas mūsu novadā un Bauskas pilsētā, gan dosies ekskursijā pa Vidzemes novadu. Kā atzina Bauskas Valsts ģimnāzijas direktors Raimonds Žabovs, programma ir piesātināta, dinamiska un skolu jaunatnei piemērota.

 

Aizvadītajā mācību gadā Bauskas Valsts ģimnāzijas delegācija viesojās Ripinā, kas bija vērtīga pieredze gan skolēniem, gan pedagogiem.

Šajā gadā aprit desmit gadu, kopš Ripinas un Bauskas novada pašvaldības ir parakstījušas sadarbības līgumu par savstarpēju sadarbību kultūras, sporta un izglītības jomā.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas