Trešdiena, 28. Septembris, 2022. Lana, Sergejs, Svetlana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novadā uzstādītas jaunas “Tele2” 4G interneta bāzes stacijas


Bauskas novadā uzstādītas jaunas “Tele2” 4G interneta bāzes stacijas2016.02.15 Komentāri (0) Bauskas novadā uzstādītas jaunas “Tele2” 4G interneta bāzes stacijas

Mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Bauskā un tās novada Brunavā, Ceraukstē un Dāviņos ir uzbūvētas jaunas ceturtās paaudzes jeb 4G mobilā interneta bāzes stacijas, kas nodrošina zibenīgu “Tele2” mobilo internetu un ātru tā savienojumu. 

“Bauskas un tās novada Dāliņu, Grenctāles, Uzvaras, Vecsaules un Zālītes iedzīvotāji aktīvi lieto zibenīgo “Tele2” 4G tīklu, pieaugot “Tele2” mobilā interneta klientu skaitam un patēriņam. Rūpējoties par augstu pakalpojuma kvalitāti, mēs turpinām paplašināt “Tele2” 4G tīkla pārklājumu Bauskā, tās novadā un citviet Latvijā,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa. “Mēs šogad turpinām investēt, paplašinot 4G tīklu un attīstot superātrās 4G+ un 4G++ tehnoloģijas. Jau šobrīd “Tele2” 4G+ tīkls ir pieejams 15 Latvijas pilsētās, un šis skaits pieaugs.”

“Tele2” 4G mobilo internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems vai rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G, var “Tele2” mājas lapā: www.tele2.lv/4G. Ikviens “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klients “Tele2” klientu apkalpošanas centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti. 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas