Svētdiena, 22. Maijs, 2022. Emīlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada uzņēmēji piedalās Zemgales Uzņēmēju dienās Jelgavā


Bauskas novada uzņēmēji piedalās Zemgales Uzņēmēju dienās Jelgavā2019.04.26 Komentāri (0) Bauskas novada uzņēmēji piedalās Zemgales Uzņēmēju dienās Jelgavā

Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019 notiek 26. un 27.aprīlī, Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā.

Šogad mūsu novadu pārstāv SIA „Kugrēnu vīna darītava” ar mājās ražotiem vīniem, „Bruknas dārzi” (Kalna svētību kopiena Biedrība) ar ķiploku izstrādājumiem un sukādēm, SIA „Dormers” ar „Oak’A BBQ” BBQ mērcēm un garšvielām, SIA „Tiks Tev un Man” ar zāļu tējām, garšvielām un konditorejas izstrādājumiem, Aleksandrs Aleksandrovs ar paša izdotajām grāmatām un vēsturiskajām kartēm, kā arī SIA „IJ WOOD” ar koka dekoriem. Ārpus telpām, āra ekspozīcijā apskatāmi Trušu pilsētiņas pūkainie iemītnieki.

Lai satiktu pašmāju uzņēmējus un pateiktos par dalību, izstādi apmeklēja arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētais pasākums Jelgavā notiek jau sesto gadu. Šogad uzņēmēju dienās piedalās 143 dalībnieki. Te sastopami gan mazi, gan lieli uzņēmumi, ražotāji, amatnieki, mājražotāji, pakalpojumu sniedzēji, dažādas finanšu iestādes, kā arī mācību iestādes un skolēnu mācību uzņēmumi.

Piektdien pasākuma ietvaros notiek Biznesa forums, ekspertu diskusijas un Starpreģionālā kontaktbirža, bet rīt, 27.aprīlī vairāk uzmanības tiks veltīts izklaidei. Visas dienas garumā uzstāsies dažādas popgrupas, deju grupas, būs radošās darbnīcas bērniem, loterijas un konkursi.

Inga Pinne,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas