Trešdiena, 29. Marts, 2023. Agija, Aldonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada trūcīgie iedzīvotāji var saņemt saziedotās drēbes bez maksas


Bauskas novada trūcīgie iedzīvotāji var saņemt saziedotās drēbes bez maksas2016.01.20 Komentāri (0) Bauskas novada trūcīgie iedzīvotāji var saņemt saziedotās drēbes bez maksas

Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība “Dace” aicina atsaukties sociālos centrus, dienestus, skolas, nevalstiskās organizācijas un citus, kam nepieciešama palīdzība ar apģērba sagādāšanu. 

Pieteikties palīdzībai var iestādes un juridiskas personas. 

Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība “Dace”, savu darbību uzsāka 1997. gadā. Organizācijas mērķis ir palīdzības sniegšana nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem: vientuļajiem pensionāriem, invalīdiem, kā arī maznodrošinātajām, daudzbērnu un nepilnām ģimenēm visā Latvijā.

Biedrība “Dace” rīkoja ziedojumu akciju “NO SIRDS UZ SIRDI”, kuras laikā Rīgas iedzīvotāji ziedoja dažādus apģērbus un mantas.

Biedrība piedāvā bezmaksas apģērbus Bauskas novada trūcīgajiem iedzīvotājiem, bet iestādēm jānodrošina transports drēbju transportēšanai. Ir iespēja, ka mantas atved biedrība, bet tad drēbju piegāde notiek rindas kārtībā.  

Mantas var saņemt Rīgā, Burtnieku ielā 33, darba laiks O.T.C.P.S. 10.00-15.00. Lūgums pirms tam pieteikties e-pastā lma-dace2@inbox.lv, minot cilvēka skaitu, kuriem ir nepieciešama palīdzība, un zvanot pa tālruni 27000190. 

Latvijas mazturīgo atbalsta biedrības “Dace”
Valdes priekšsēdētāja                                                
Dace Dimitrijeva

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas