Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada Sociālais dienests pēc ārkārtējās situācijas turpina strādāt kā līdz šim


Bauskas novada Sociālais dienests pēc ārkārtējās situācijas turpina strādāt kā līdz šim2021.04.15 Komentāri (0) Bauskas novada Sociālais dienests pēc ārkārtējās situācijas turpina strādāt kā līdz šim

Sākot ar 2021.gada. 7.aprīli, Bauskas novada Sociālais dienests darbu turpina kā līdz šim. Iedzīvotājiem palīdzība  un konsultācijas pieejamas gan telefoniski, gan klātienē, apmeklējumam piesakoties iepriekš pie speciālistiem, zvanot uz tālruņiem, kas pieejami: ŠEIT

Aicinām izvērtēt klātienes apmeklējuma nepieciešamību un iespēju robežās konsultēties, zvanot savam sociālajam darbiniekam vai dienesta speciālistam.

Atgādinām, ka uzturoties Sociālā dienesta ēkā, Rūpniecības ielā 7 vai pagasta pārvaldēs, obligāti jālieto sejas aizsargmaskas un jāievēro divu metru distance.

Lūdzam neapmeklēt iestādi, ja Jums ir eplceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija vai karantīna.

 

Sākot ar 2021.gada 15.aprīli darbu atsāk „Higiēnas centrs", kurā ir iespēja saņemt dušas un veļas mazgāšanas pakalpojumu. 

Apmeklētājus „Higiēnas centrs” pieņem tikai individuāli ar iepriekšēju pierakstu, konkrētā laikā, dezinficējot rokas un lietojot mutes un deguna aizsegus. 

Pierakstu var veikt zvanot pa tālr. 20119007.

Ierodoties Higiēnas centrā tiek mērīta ķermeņa temperatūra ar bezkontakta termometru, neļaujot ienākt apmeklētājiem ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru (virs 37,0). 

Telpās drīkst uzturēties ne ilgāk kā 40 minūtes. Starp apmeklējumiem tiek ievērots 30 minūšu intervāls, kurā tiek vēdinātas un dezinficētas telpas. 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas