Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada simbolika un tās lietošanas noteikumi


Bauskas novada simbolika un tās lietošanas noteikumi2020.11.19 Komentāri (0) Bauskas novada simbolika un tās lietošanas noteikumi

Spēkā stājušies Bauskas novada domes 2020.gada 25.jūnija saistošie noteikumi Nr. 14 „Grozījumi Bauskas novada domes 2015.gada 28.maija saistošajos noteikumos Nr.7 „Par Bauskas novada simbolikas lietošanu”.

Saistošie noteikumi nosaka Bauskas novada simbolikas lietošanas, izgatavošanas un izmantošanas kārtību, atļaujas par Bauskas novada simbolikas – logo un saukļa – lietošanu, saņemšanas kārtību, kā arī administratīvo atbildību par saistošajos noteikumos noteikto prasību neievērošanu attiecībā uz Bauskas novada simboliku.

Saistošajos noteikumos skaidrota Bauskas novada vizuālās identitātes lietošanas, izgatavošanas un izmantošanas kārtība, kā arī definēts, kādos gadījumos izmantojami novada un pagastu ģerboņi un kādos jaunā vizuālā identitāte. Noteikumi paredz vizuālās identitātes lietošanas standartu atbilstoši izstrādātajām vadlīnijām „Vizuālās identitātes vadlīnijas 2020”.

Juridiskajām un privātpersonām, lai saņemtu Bauskas novada vizuālās identitātes lietošanas atļauju, pašvaldībā jāiesniedz iesniegums (attiecīgās veidlapas pievienotas saistošo noteikumu pielikumos) un tam jāpievieno saistošajos noteikumos noteiktā informācija. Lēmumu par atļaujas izsniegšanu pieņem Licenču un atļauju izsniegšanas komisija viena mēneša laikā.

Par saistošajos noteikumos noteikto prasību neievērošanu attiecībā uz Bauskas novada simboliku noteikta Administratīvā atbildība.

Ar Saistošajiem noteikumiem Nr.7 „Par Bauskas novada simbolikas lietošanu” var iepazīties ŠEIT.

„Vizuālās identitātes vadlīnijas 2020" pieejamas ŠEIT.

Infografika (PDF)

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas