Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pirmklasnieki saņem atstarojošu somu


Bauskas novada pirmklasnieki saņem atstarojošu somu2020.11.04 Komentāri (0) Bauskas novada pirmklasnieki saņem atstarojošu somu

Bauskas novada administrācijas Sabiedrisko attiecību nodaļa visiem novada izglītības iestāžu pirmo klašu skolniekiem sarūpējusi dāvanu – atstarojošu somu. Bērniem somas skolās izdalīs pašvaldības policijas inspektores, pirms tam īsā prezentācijā bērniem atgādinot par ceļa satiksmes noteikumiem, drošību uz ielas un citām bīstamām dzīves situācijām.

 

 

 

 

 

 

Pirms katrs pirmklasnieks saņem somu, bērni noklausās pašvaldības policijas inspektores Ingas Rikmanes un Solvitas Žižņauskas informatīvu prezentāciju par ceļa satiksmes noteikumiem, drošu ceļu no mājām uz skolu un otrādi, kā rīkoties, ja bērni kļūst par nelaimes gadījuma aculieciniekiem, kā uzvesties, ja bērnus uzrunā svešinieks vai viņi apmaldījušies pilsētā vai lielveikalā. Inspektores bērniem atgādināja arī par skolas iekšējo kārtību noteikumu ievērošanu, Covid – 19 epidemioloģiskās situācijas noteikumiem un atkārtoja operatīvo dienestu tālruņa numurus un kādos gadījumos nepieciešams ar tiem sazināties.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jautājumu un atbilžu prezentācijā, bērni izzināja vēl citas dzīves situācijas un saņēma atbildes, kā konkrētā gadījumā rīkoties.

 

Sarunās ar inspektorēm pirmklasnieki apliecina savas zināšanās - bērni atpazīst ceļa zīmes, vietas, kur drīkst vai nedrīkst iet vai braukt ar velosipēdu un virkni citus ceļa satiksmes noteikumus. Arī sarunu veidā imitētās bīstamās dzīves situācijās, bērnu izvēlētā rīcība vairumā gadījumu bija pareiza.

 

Kopumā Bauskas novada izglītības iestāžu pirmklasniekiem tiks izdalītas 267 atstarojošos somas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas