Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novadā pie Īslīces kultūras nama tiks organizēts plašs atbalsta pasākums Ukrainas civiliedzīvotājiem


Bauskas novadā pie Īslīces kultūras nama tiks organizēts plašs atbalsta pasākums Ukrainas civiliedzīvotājiem2022.03.16 Komentāri (0) Bauskas novadā pie Īslīces kultūras nama tiks organizēts plašs atbalsta pasākums Ukrainas civiliedzīvotājiem

Sestdien, 26. martā, no plkst. 11.00 Bauskas novadā, Rītausmās, pie Īslīces kultūras nama (Rītausmu parkā) norisināsies atbalsta pasākums Ukrainas civiliedzīvotājiem “Saules mūžu – Ukrainai”. Pasākuma mērķis ir dot iespēju Ukrainas civiliedzīvotājiem – tai skaitā ģimenēm ar bērniem, uz brīdi aizmirst notiekošo dzimtenē, integrēties Latvijas sabiedrībā, izveidot Ukrainas civiliedzīvotāju kopienu Bauskas novadā un vākt ziedojumus Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam.

Pasākumā piedalīsies pazīstamie mūziķi – Aivo Oskis, Mārtiņš Jātnieks – Borkovskis, Sabīne Berezina, Sandija Vīgante, Patrīcija x Anna un Kaspars Pudniks. Par Folkloras priekšnesumiem parūpēsies kopa “TARĶŠI” un “SVITENE”.  Novada jaunos izpildītājus pārstāvēs Vokālās studijas “APRĪĻA PILIENI” un “PIGORIŅI” izpildītāji. Par spēcīgu himnu izpildījumu un priekšnesumu parūpēsies Īslīces jauktais koris “ČETRI VĒJI”. 

 

Pasākumā kopā ar bērniem koncerta laikā un radošajās darbnīcās būs pazīstamie pasaku tēli no radošās apvienības “PASAKU NAMS”.

Visa pasākuma laikā darbosies mājražotāju tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties dažādus gardumus no vietējiem ražotājiem. Radošā apvienība “Pasaku nams” kopā ar biedrības “Laiks Jauniešiem” brīvprātīgajiem nodrošinās dažādas radošās darbnīcas bērniem no Latvijas un Ukrainas.

Sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību Ukrainas civiliedzīvotājiem tiks organizēts transports, lai nokļūtu uz un no pasākuma norises vietas. Bērnus pasākumā gaidīs gardā cukurvate, popkorns, baloni, ziepju burbuļi, pasaku tēli un daudzi citi pārsteigumi!

Ieeja pasākumā par ziedojumiem – ziedojumu kastītē.  Visie iegūtie finansiālie līdzekļi tiks izlietoti Bauskas novada Ukrainas civiliedzīvotāju pamatvajadzību nodrošināšanā – pārtika, nepārtika, higiēnas un medicīnas preču iegadei.  Ziedojumu vākšanu un humāno palīdzību Bauskas novadā organizē biedrība “Laiks Jauniešiem”.

Kontaktinformācija:
Biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdetājs
Gints Jankovskis
+371 28 646 934
info@laiksjauniesiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas