Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldības policija savā īpašumā saņēmusi jaunu Renault Trafic transporta vienību


Bauskas novada pašvaldības policija savā īpašumā saņēmusi jaunu Renault Trafic transporta vienību2018.10.17 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldības policija savā īpašumā saņēmusi jaunu Renault Trafic transporta vienību

Kā stāsta pašvaldības policijas priekšnieks Broņislavs Ostrovskis, jaunais pašvaldības policijas auto aprīkots ar ļoti augstas kvalitātes video novērošanas iekārtu. Tāpat, pašvaldības policijas darbinieki varēs pārbaudīt personas identitāti, kā arī spēkrats ir sadalīts trijos nodalījumos, tajā skaitā aizturēto īslaicīgā pagaidu turēšanas vieta.

“Jaunajā pašvaldības policijas transporta līdzeklī vienlaikus var uzturēties vairākas personas. Ir sēdvietas blakus autovadītājam, četras sēdvietas kopējā nodalījumā, kurā notiks protokolu noformēšana, liecību pierakstīšana, sarunas ar cilvēkiem un nopratināšanas. Auto aizmugurē ir paredzētas divas vietas agresīvi noskaņotiem aizturētajiem jeb aizturēto īslaicīgā pagaidu turēšanas vieta. Šis nodalījums no pārējiem atdalīts ar aizsargrestēm. Iepriekš, pašvaldības policijas darbinieki, aizturētās personas pārvietoja vieglajā auto un nereti, agresīvi noskaņoti aizturētie, mēģina nodarīt miesas bojājumus pašvaldības policijas darbiniekiem. Pateicoties aizturēto īslaicīgā pagaidu turēšanas vietas nodalījumam, šādas situācijas vairs neradīsies. Tas nozīmē, ka uzlabosies arī pašu darbinieku darba apstākļi un drošība,” par jaunā transporta līdzekļa priekšrocībās stāsta B. Ostrovskis.

Jāpiemin, ka arī aizturēto īslaicīgā pagaidu turēšanas vieta ir aprīkota ar video novērošanas kameru un pašvaldības policijas darbinieki, spēkrata panelī izvietotā ekrānā, varēs sekot līdzi aizturētā darbībām. Ar transporta līdzeklī pieejamo iekārtu, pašvaldības policijas darbinieki varēs pārbaudīts vai konkrētā persona atrodas policijas meklēšanā un apskatīt iepriekš veiktos pārkāpumus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists
Foto:
Artūrs Dulbe


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas