Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldībai jauni suvenīri


 Bauskas novada pašvaldībai jauni suvenīri2015.04.22 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldībai jauni suvenīri

Arī šajā gadā Bauskas novada pašvaldība iegādājusies virkni suvenīru, kas tiks izmantoti kā novada reprezentācijas materiāli, pasniedzot tos novada viesiem un dažādās svētku reizēs arī novada iedzīvotājiem. Šajā gadā ievērojami mainījies iepirkto suvenīru klāsts. Līdztekus jau ierastajiem suvenīriem - sudraba karotītēm, kas ik gadus tiek izmantotas novada jauno pilsoņu sveikšanai, iegādāta arī virkne pašvaldībā līdz šim nebijušu suvenīru, kas ievērojami dažādo pieejamo prezentācijas materiālu klāstu. Iegādāti dokumentu vāki, uzlīmes ar Bauskas simboliku, piezīmju bloknoti ar piestiprināmu pildspalvu, lineāls ar līmlapiņām, magnēti ar līmlapiņām, keramikas krūzīte ar karotīti, krūzīte ar apakštasīti dāvanu kastītē, svece ar rātsnama attēlu dāvanu iepakojumā un caurspīdīgi dāvanu maisiņi divos dažādos uzmēros. No iepriekšējā gada krājumos vēl saglabājušies lietussargi un dažāda izmēra papīra dāvanu maisiņi, polietilēna un auduma maisiņi un zibatmiņas. Iepirkuma procedūras rezultātā tiesības piegādāt pašvaldībai suvenīrus 2015.gadā ieguva uzņēmums SIA „J.G.”.

Tāpat pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar SIA „Bauskas alus" par reprezentācijas materiālu komplektēšanu no SIA „Bauskas Alus” veikalā „Miestiņš un citi labumi” pieejamā Bauskas novada ražotāju produkcijas sortimenta. Šie dāvanu grozi, kuros ir ne vien pārtikas produkti, bet arī dažādu amatnieku darinājumi, tiks izmantoti īpašu viesu sumināšanai. Pirmo no šādiem groziem šogad darba vizītes laikā Bauskā saņēma Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Vēl viena novitāte šajā gadā ir dāvanu kartes dažādās novada kultūras iestādēs  - muzejos, kultūras centros, vai ēdināšanas uzņēmumos, kas savā sortimentā piedāvā nobaudīt Bauskas īpašo ēdienu klāstu.

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas