Piektdiena, 01. Jūlijs, 2022. Imants, Ingars, Intars, Rimants

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība un Latvijas Universitāte pagarina sadarbību līdz 2027.gadam


Bauskas novada pašvaldība un Latvijas Universitāte pagarina sadarbību līdz 2027.gadam2022.06.02 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība un Latvijas Universitāte pagarina sadarbību līdz 2027.gadam

Trešdien, 1.jūnijā, Latvijas Universitātes Bauskas filiāles telpās Bauskas novada pašvaldība un Latvijas Universitāte noslēdza sadarbības līgumu līdz 2027.gadam.

Līguma parakstīšanā piedalījās Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, Bauskas novada Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja Antra Ozoliņa, Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks, Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis, Jelgavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ginta Avotiņa un Latvijas Universitātes Bauskas filiāles vadītāja Velga Gūtmane.

Indriķis Muižnieks uzsvēra, ka līguma parakstīšana nostiprina Latvijas Universitātes un Bauskas novada pašvaldības kopīgās ieceres. “Parakstot līgumu, abas puses apliecina vēlmi sadarboties, lai novada iedzīvotāji iegūtu izglītības programmas kvalifikāciju tepat Bauskā. Projekti un nākotnes plāni ir lieli un līgums paredz tos realizēt. Mēs tiecamies pēc kvalitatīvākas izglītības nodrošināšanas, veicinot iedzīvotāju labklājību un iespējas darba tirgū,” tā rektors.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs piekrīt rektora sacītajam. “Bauska ir gandarīta un apmierināta ar šādu partneri. Prieks, ka universitāte izmanto mūsu infrastruktūru, kuru piedāvājam. Līguma parakstīšana Bauskas un apkārtējo novada iedzīvotājiem, sniedz iespēju apgūt specialitātes, kuras darba tirgū ir pieprasītas,” tā A. Okmanis.

 

Latvijas Universitātes Bauskas filiāles vadītāja Velga Gūtmane pauda prieku par līguma parakstīšanu. “Darbs turpinās. Arī nākamos gadus Bauskā būs jauno speciālistu pieplūdums, kuri apgūs kādu noteiktu specialitāti un tas ir lieliski. Turpināsim veicināt izaugsmi visās mācību programmās,” sacīja filiāles vadītāja.

 

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis minēja, ka daudzi jelgavnieki par mācību vietu izvēlas tieši Bausku. “Esam izdevīgā pozīcijā – uz vienu pusi ir Bauskas filiāle, uz otru – Tukuma. Mūsu studentiem Bauskā ļoti patīk, visi ir apmierināti ar studiju kvalitāti un programmām. Te var apgūt aktuālas profesijas un izskatās, ka nākotnē apgūstamo profesiju skaits tikai pieaugs. Prieks, ka Bauskā sagatavo spēcīgus speciālistus darba tirgum,” tā M. Lasmanis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas