Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība turpina īstenot projektu “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana”


Bauskas novada pašvaldība turpina īstenot projektu “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana”2020.11.04 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība turpina īstenot projektu “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana”

Bauskas Valsts ģimnāzijā 2019.gada oktobrī tika uzsākti pārbūves darbi un līdz šim ir pilnībā pabeigti mācību un palīgtelpu, kā arī sanitāro telpu remontdarbi skolas ēkas otrajā, trešajā un ceturtajā stāvā. Visas mācību telpas ir aprīkotas ar jaunām ergonomiskām mēbelēm. Skolotāji aktīvi tika iesaistīti pie telpu aprīkojuma un mēbeļu izvēles. Kā rezultātā mācību kabineti ir iekārtoti koši un krāsaini un līdz ar to patīkami un uz aktīvu darbošanos rosinoši.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Būvdarbi turpināsies līdz 2021.gada augustam. Līdz tam ir jāpabeidz darbus vairākās koplietošanas telpās – kāpņu telpās, pirmā stāva foajē un virtuves blokā.

 

Šā gada novembrī tiks izsludināts iepirkums par Bauskas 2.vidusskolas remontdarbu veikšanu. Darbi Bauskas 2.vidusskolā būs apjomīgāki- tie paredz pilnībā visu telpu remontdarbus, pilnībā pārbūvēt ventilācijas, apkures sistēmas, elektroinstalāciju un iekšējo apgaismojumu, ūdensvadu un kanalizācijas tīklus, kā arī paredz teritorijas labiekārtošanu.

 

Paralēli ar būvdarbiem, tiks veikti arī ergonomisku mēbeļu un mācību telpu aprīkojuma iepirkumi.

 

Informācijai - līdz šim paveiktais: Projekta ietvaros Bauskas Valsts ģimnāzija ir saņēmusi jaunu sporta aprīkojumu, tika uzstādīts jauns sporta aprīkojuma komplekss ar pievilkšanās stieņiem, vēderpreses solu, zviedru sienu, līdztekām un atspiešanās stieņiem visām skolas vecuma grupām.

 

Pie Bauskas 2.vidusskolas pilnībā pārbūvēts un iekārtots sporta laukums ar skrejceļu un futbola laukumu ar dabīgā zāliena segumu, ar vietu lodes grūšanas sektoram, izveidots tāllēkšanas sektors, multispēļu laukums ar gumijas segumu basketbolam, volejbolam un tenisam, izveidotas ārtelpas trenažieru zonas un spēļu laukums. Sporta laukumā ir arī skrituļošanas/riteņbraukšanas trase un kāpšanas siena. Izveidota pirmskolas vecuma audzēkņu zona ar  multi-spēļu laukumu, ārtelpas vingrošanas laukumu, jaunu rotaļu ierīču laukumu un slidkalniņa trasi ar rotaļu tīklu.

 

Papildu teritorijā ir izbūvētas apakšzemes komunikācijas, teritorija norobežota ar žogu, uzstādīts apgaismojums, labiekārtota teritorija.

 

Projektu pilnībā plānots pabeigt līdz 2023.gada decembrim.

  

Projekta kopējais plānotais budžets ir 8 173 459 EUR. No kopējām plānotajām izmaksām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums sastāda 3 387 334 EUR, valsts finansējums 428 971 EUR un pašvaldības līdzfinansējums attiecināmajām un neattiecināmajām izmaksām sastāda 4 357 154 EUR.

 

 

 

 

 

 

 

Ilze Munda,
projekta vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas