Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība sveic baušķenieci 95. jubilejā


Bauskas novada pašvaldība sveic baušķenieci 95. jubilejā2018.10.18 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība sveic baušķenieci 95. jubilejā

Baušķeniece Elvīra Mengote šodien, 18.oktobrī, svin deviņdesmit piecu gadu jubileju. Viņu sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks, dāvājot naudas balvu, ziedus un apsveikuma kartiņu.

Elvīra dzimusi un augusi Vecsaules pagasta Pētermuižas “Kalējos”. Viņa mācījās Vecsaules skolā, pēc tam gadu apguva grāmatvedes iemaņas, bet tad sāka savas darba gaitas kā sekretāre. Elvīra lielu savas dzīves daļu ir veltījusi teātrim. Viņa daudzus gadus bija Bauskas Kultūras centra teātra aktrise, arī dziedātāja. “Teātris piepildīja manu dzīvi līdz pilnībai. Esot uz skatuves, es jutos mūžam skaista un jauna, vienmēr iejutos tēlā no pašiem papēžiem līdz matu galiņiem. Esmu priecīga, ka man bija iespēja ilgus gadus kāpt uz skatuves,” kavējoties atmiņās stāsta Elvīra. Viņa piekodina: “Labprāt atgrieztos uz skatuves, lai vēl vienu reizi nospēlētu izrādes “Zvejnieka dēls” Zentas lomu.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elvīrai ir divi bērni - dēls Alvis un meita Mārīte, četri mazbērni, desmit mazmazbērni un viens maz-mazmazbērns. Ikdienu Elvīra pavada mājās, bet mundrumu un spēku viņa nav zaudējusi – jubilāre grābj lapas un uzkopj māju. Baušķeniece, sarunas beigās atklāj, ka labprāt “izmestu līkumu” ar automašīnu vai motociklu. “Es mīlu braukt! Man bija pašai savs motocikls un vienpadsmitais žigulītis. Arī velosipēdam nav ne vainas,” smaidu sejā nosaka Elvīra.

Jubilāre, pavadot ciemiņus, saka: “Ārā skaists laiks, pasakains rudens. Atceros, ka arī daudzus, daudzus gadus atpakaļ, līdzīgi laikapstākļi bija septembrī. Arī tad Bauska iekrāsojās zelta krāsās.”

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists
Attēlā:
Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks kopā ar jubilāri Elvīru Mengoti
Foto:
Artūrs Dulbe


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas