Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība saņem apbalvojumu projektā „Sporto visa klase"


Bauskas novada pašvaldība saņem apbalvojumu projektā „Sporto visa klase2020.11.06 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība saņem apbalvojumu projektā „Sporto visa klase"

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas „Sporto visa klase” septītā sezona piektdien startēja ar tiešsaistes pasākumu sociālajos medijos. Lai arī Covid-19 dēļ sākotnējie plāni tikai mainīti, „Sporto visa klase” sezonas atklāšanas pasākums notika un tajā piedalījās visi programmas dalībnieki, kuri tiešraidē sekoja līdzi savās skolās.

Atklāšanas pasākumā attālināti piedalījās arī Bauskas Valsts ģimnāzijas 6.a klase, kurai šī diena bija īpašāka kā citiem dalībniekiem – viņi piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas speciālbalvas pasniegšanā nominācijā „Aktīvākā pašvaldība” projektā „Sporto visa klase”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasniegt specbalvu un pateicību Bauskas novada domes priekšsēdētājam Arnoldam Jātniekam bija ieradies Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidents, Latvijas Džudo federācijas vadītājs un olimpiskais medaļnieks Vsevolods Zeļonijs. Viņš uzteica Bauskas skolniekus par neatlaidīgu dalību projektā un aicināja jauniešu sportot un piedalīties programmā arī turpmāk.

 

Atklāšanas pasākumam varēja sekot LOK "YouTube" kanālā, kur tiešraidē bija arī dažādi pārsteigumi. Visskaļākās ovācijas katrā skolā izpelnījās grupas “Bermudu divstūris” tiešraides koncerts.

 

„Sporto visa klase” sestajā sezonā jeb 2019./2020.mācību gadā pulcēja 8300 bērnu no 369 klasēm un 75 pašvaldībām.

 

Programmu „Sporto visa klase” izveidoja 2013. gadā ar mērķi 2. - 6. klašu skolēniem mērķtiecīgi uzlabot fizisko sagatavotību un stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu. Programma sniedz iespēju izzināt dažādus sporta veidus un stiprināt izpratni par komandas spēku.

 

Programma „Sporto visa klase” sešos gados ir strauji attīstījusies un septītajā sezonā tajā piedalīsies vairāk kā 7000 bērnu no visiem Latvijas reģioniem. Programmas dalībniekiem sporta stundas būs piecas reizes nedēļā.

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas