Piektdiena, 30. Septembris, 2022. Elma, Elna, Menarda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība – piektā aktīvākā e-paraksta lietotāja valstī


Bauskas novada pašvaldība – piektā aktīvākā e-paraksta lietotāja valstī2017.02.07 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība – piektā aktīvākā e-paraksta lietotāja valstī

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs 3.februārī Latvijas pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas sanāksmē sumināja pašvaldību eParakstīšanas čempionus – pašvaldības, kuru darbinieki pērn visaktīvāk izmantojuši drošu elektronisko parakstu.

Visaktīvākā eParaksta lietotāja pašvaldību vidū 2016.gadā bijusi Rīgas dome, kas ir arī otrs aktīvākais eParaksta lietotājs valstī. Galvaspilsētas domei seko Rēzeknes novada pašvaldība, Ventspils novada pašvaldība, Tukuma novada dome.

Piekto vietu, tāpat kā gadu iepriekš, ieņem Bauskas novada administrācija. Tai seko Ķekavas novada pašvaldība (6.vieta), Jelgavas novada pašvaldība (7.vieta), Daugavpils pilsētas dome (8.vieta), Talsu novada dome (9.vieta). Desmito vietu ieņēmusi Salacgrīvas novada dome.

"Man ir prieks un lepnums, ka otro gadu pēc kārtas esam starp čempioniem - nemainīgi 5.vietā. Nepārprotami šis čempiona tituls pašvaldībai ir Kancelejas ieguldītā darba rezultāts," apbalvojumu novērtē Kancelejas vadītāja Līga Kausiniece. 

Lai gan kopumā visās pašvaldībās vērojams būtisks eParaksta lietošanas pieaugums, eParaksta lietošanas reižu skaits visās pašvaldībās 2016.gadā vēl arvien veido tikai 6.2% no kopējā eParaksta lietošanas reižu skaita.

Kopumā 2016.gadā eParaksts lietots 4.1 miljonu reižu, kas ir par nepilnu miljonu vairāk nekā gadu iepriekš. Salīdzinot ar 2015.gadu eParaksta lietošanas reižu skaits pieaudzis gandrīz par 30%, bet salīdzinot ar 2014.gadu - par 80%.

Zane Gorškova, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas