Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība piedalās Ēnu dienas aktivitātēs


Bauskas novada pašvaldība piedalās Ēnu dienas aktivitātēs2015.02.12 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība piedalās Ēnu dienas aktivitātēs

 11.februārī visā Latvijā jau četrpadsmito reizi notika karjeras izglītības pasākums „Ēnu diena 2015.” Ēnu dienas aktivitātēs iesaistījās arī Bauskas novada pašvaldība. Bauskas novada pašvaldības speciālistus ieradās ēnot 18 skolēni gan no Bauskas, gan citiem novadiem.

Bauskas novada pašvaldības ēnu devēji aktīvi iesaistījās un bija sagatavojuši daudz interesantu aktivitāšu savām ēnām, kā arī ēnas aktīvi iesaistījās,  uzdeva sev interesējošos jautājumus, diskutēja un arī uzmanīgi klausījās savā ēnu devējā.

Iesākumā visi ēnotāji pulcējās zālē, ēnotājus uzrunāja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Vēlāk sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Šomina īsumā ēnas iepazīstināja ar Bauskas novada pašvaldības galvenajām funkcijām un jaunākajiem projektiem, kā arī pārbaudīja cik zinošas ir ēnas. Tad ēnas varēja doties līdzi ikdienas pienākumu veikšanā saviem ēnu devējiem.

Ēnas šajā dienā bija Bauskas novada administrācijas Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību un tūrisma speciālistiem, Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājiem, būvvaldes arhitektam, Sabiedriskās kārtības nodaļai, Kancelejas Datorsistēmu un datortīklu administratoram.

 Pēc produktīvi pavadītas darba dienas, uzzinājuši par sev interesējošajiem amatiem, apskatījuši domes ēku un varbūt jau noskatījuši sev nākotnes profesiju, ēnotāji devās savās gaitās.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļas speciālistu ēna Kristīne Vanaga

 

                                                                    


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas