Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība noslēdz līgumu par sadarbības nodibināšanu ar Biržu rajona un Pasvales rajona pašvaldību Lietuvā


Bauskas novada pašvaldība noslēdz līgumu par sadarbības nodibināšanu ar Biržu rajona un Pasvales rajona pašvaldību Lietuvā2019.09.23 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība noslēdz līgumu par sadarbības nodibināšanu ar Biržu rajona un Pasvales rajona pašvaldību Lietuvā

21.septembrī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks viesojās Lietuvā ar mērķi slēgt sadarbības līgumus ar Pasvales un Biržu pašvaldību.

Svinīgā līguma parakstīšana Pasvalē notika īpašā gaisotnē pilsētas 522. gadadienā. Pašvaldības mērs Gintautas Gegužinskas uzrunāja klātesošos, minēdams, ka draudzības saites pašvaldības saista jau sen, tomēr šāds sadraudzības līgums piešķirs jaunu nozīmi daudzus gadus ilgušai draudzībai starp Pasvali un Bausku.  Šī vienošanās turpmāk sekmēs vēl ciešāku sadarbību kultūras, tūrisma, uzņēmējdarbības, sociālajā jomā, kā arī kopīgu atbalsta programmu īstenošanā.

Draudzības līguma noslēgšana starp Bauskas un Biržu pašvaldību notika Biržu pilī, dienā, kad Biržos tika atzīmēta Baltu vienības diena. „Bauskas un Biržu draudzība ir ilgstoša un stipra – sadarbība sporta, izglītības un īpaši kultūras jomā ilgst jau vairāk kā 10 gadus“, atzina pašvaldības mērs Vitas Jareckas un turpināja: „Ar šo līgumu mēs tiecamies stiprināt partnerattiecības starp dažādām institūcijām un to speciālistiem. Tās sniegs reālas iespējas pilnvērtīgi piedalīties ES programmās, kas  balstītas uz ilgtermiņa partnerību, plānot dažādus kultūras projektus, tiešā veidā sadarboties bibliotēkām, kultūras centriem, muzejiem, galerijām u. c. Ceru, ka ar laiku, mūsu draudzība kļūs vēl stiprāka, ka  atradīsim vēl vairāk sadarbības iespēju“. 

Parakstot līgumu par partnerattiecību nodibināšanu un sadabību, Bauskas novada pašvaldības priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks, Biržu rjona pašvaldības mērs Vitas Jareckas un Pasvales rajona pašvaldības mērs Gintautas Gegužinskas apņēmās stiprināt savstarpējās attiecības starp tautām, reģioniem un pašvaldībām un sekmēt produktīvas, daudzpusīgas un izaugsmi veicinošas sadarbības attīstību starp vietējām kopienām.

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas