Svētdiena, 03. Jūlijs, 2022. Benita, Everita, Verita, Emerita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība izvirzīta nominācijai „Jaunietim draudzīgākā pašvaldība”


Bauskas novada pašvaldība izvirzīta nominācijai  „Jaunietim draudzīgākā pašvaldība”2014.12.09 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība izvirzīta nominācijai „Jaunietim draudzīgākā pašvaldība”


Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, domes izpilddirektors Jānis Kalinka, Bauskas novada jauniešu apvienības „Jums" pārstāvji 8.decembrī piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotā konkursa «Darbs ar jaunatni 2014» apbalvošanas ceremonijā.

Izglītības un zinātnes ministrija šogad turpināja aizsākto tradīciju un organizēja konkursu, lai noskaidrotu labākos darbā ar jaunatni 2014. gadā. Konkursa mērķis bija izteikt atzinību aktīvākajām pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītām personām un jaunatnes organizācijām par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Pretendentus varēja pieteikt 3 kategorijās - „Pašvaldības”, „Jaunatnes organizācija un biedrība, kas veic darbu ar jaunatni” „Jaunatnes organizācija un biedrība, kas veic darbu ar jaunatni” un „Pašvaldības darbā ar jaunatni iesaistītā persona” un tām pakārtotajās 9 nominācijās.

Bauskas novada pašvaldība bija izvirzīta nominācijai „Jaunietim draudzīgākā pašvaldība”, bet jauniešu apvienība «JUMS» pretendēja uz nomināciju „Darbīgākā organizācija sociālās atstumtības mazināšanai un līdzdalības veicināšanai jauniešu vidū”.
Kaut gan galvenās balvas ieguva citi pretendenti, Bauskas novada pašvaldības un jauniešu apvienības „Jums” nominēšana šajā konkursā vairākās jomās apliecina veiksmīgi izvērsto jaunatnes darbu novadā.

 

Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas