Piektdiena, 21. Janvāris, 2022. Agne, Agnese, Agnija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldībā izveidota vienota tālruņa līnija


Bauskas novada pašvaldībā izveidota vienota tālruņa līnija2017.06.08 Komentāri (1) Bauskas novada pašvaldībā izveidota vienota tālruņa līnija

Lai uzlabotu iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu pieejamību un kvalitāti, Bauskas novada pašvaldība pilnveidojusi sakaru tīklu – izveidota tālruņa līnija, kas funkcionē kā centrālais problēmu pieteikšanas tālruņa numurs un reizē arī pašvaldības informatīvais punkts.

Zvanot uz tālruņa numuru 80003939, zvanītājam tiek piedāvātas četras iespējas izvēlēties sarunas tematu:

Izvēlne 1 – Ūdens apgādes un kanalizācijas problēmas publiskajos, maģistrālajos tīklos – zvanītājs tiek savienots ar SIA „Bauskas ūdens” diennakts tālruni. Ja problēma ar ūdensvadu vai kanalizāciju ir SIA „Īslīces ūdens” apkalpotajā teritorijā, zvanītājs saņem informāciju, kā sazvanīt SIA „Īslīces ūdens” atbildīgo speciālistu. 

Izvēlne 2 – Pašvaldības teritorijas apsaimniekošanas jautājumi – zvans tiek pāradresēts uz SIA „Vides serviss” diennakts tālruni.

Izvēlne 3 - Sabiedriskās kārtības nodaļa – zvanītājs tiek savienots ar Sabiedriskās kārtības nodaļas diennakts tālruni

Izvēlne 4 – Saruna ar klientu apkalpošanas speciālistu – tiek piedāvāta iespēja runāt ar Bauskas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centra darbinieku, kurš identificēs problēmu un savieno zvanītāju ar Bauskas novada administrācijas speciālistu, kura kompetencē ir attiecīgais jautājums.

Pirmās trīs izvēlnes darbojas diennakts režīmā, savukārt ar klientu apkalpošanas speciālistu ir iespējams sazināties darba laikā. Piezvanot ārpus darba laika, zvanītājam tiek piedāvāta iespēja atstāt savu ziņu pēc signāla.

Var veidoties situācijas, kad tehnisku iemeslu dēļ zvanītājs nevar izvēlēties nevienu no izvēlnēm. Šādas problēmas varētu būt saistītas ar tālruņa aparāta tehniskajiem parametriem, no kura tiek zvanīts. Šajā gadījumā, 6 sekundes pēc visu izvēlņu noklausīšanās zvanītājs automātiski tiks savienots ar klientu apkalpošanas speciālistu. 

Bauskas novada pašvaldība cer, ka šāda veida pakalpojums uzlabos pašvaldības speciālistu sasniedzamību, kā arī nodrošinās ārkārtas problēmu risinājuma pieejamību visu diennakti. Iedzīvotājiem vairs nebūs jāmeklē daudzi tālruņu numuri, atliks piezvanīt uz vienu – 80003939 – un saņemt palīdzību vai atbildi uz interesējošo jautājumu pašvaldības kompetences ietvaros.

Aicinām izmantot jauno iespēju!

Tāpat atgādinām, ka Bauskas novada pašvaldība tagad ir sasniedzama arī mobilajā aplikācijā WhatsApp. Ierakstiet tālruņa numuru 29 176 675 savā mobilajā telefonā, atjauniniet WhatsApp kontaktlisti un ziņojiet, informējiet, jautājiet. Nosūtot WhatsApp ziņu, tā nonāk pie Sabiedrisko attiecību nodaļas speciālistiem, kuri centīsies to iespējami ātri apstrādāt. Ārpus darba laika tas var prasīt ilgāku laiku, taču, ja situācija būs tūlītēji atrisināma, tas tiks izdarīts!  

Ieva Šomina,

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri

  • 2017-06-09 15:35 ILZE,EGLE Atbildēt
    Labdien! Vispirms, Jums paldies par šo jauno iespēju. Izvēlne 1 - teksts "....zvanītājs saņem informāciju, kā sazvanīt SIA „Īslīces ūdens” atbildīgo speciālistu" ir nelietderīgi un neefektīvi. Ierosinu - pie šīs izvēlnes uzreiz tekstā norādīt „Īslīces ūdens” atbildīgā speciālista telefona Nr.

Citas ziņas